Bahtsız Bedevi ve Kutup Ayısı

Hayatımızda öyle bir anlar var ki, en mutlu gözüktüğümüz durumlarda başımıza inanılmaz talihsizlikler gelir. Bir anda neşemizin içine eder, herkese rezil olabiliriz. Hakikaten neden en çok zevk alınan anlarda bir aksilik olmak zorundadır ki? Aşırı mutluluk ve heyecanın bir bedeli vardır dedikleri bu olsa gerek. % 100 istenilen bir şey hiçbir şey yerine gelmiyor maalesef. Bu başa gelen şeyler kabul etmek gerekir ki komik. Evet evet komik olaylardır. İzlendiği ya da görüldüğü anda bizler için komik bir durumdur. Tabi başına gelen kişi için o kadar çok komik olduğunu düşünemeyiz.

“Yer yarılsa da yerin dibine girseydim” dedirten anlar her zaman sizin de başınıza gelebilir. Bu görsellere bakarken bunu da aklınızda bulundurmanızda fayda var gibi gözüküyor. O kadar büyük talihsizlikler var ki, bunların hiçbiri çölde kutup ayısına rastlayan Bahtsız Bedevi’nin başına bile gelmemiştir. Şimdi o görsellere gönül rahatlığıyla bakıp gülebilirsiniz. Kendinizi fazla kaptırmamakta da fayda var tabi. Sizin başınıza geldiği anda da biz yine güleriz. Hep güleriz. Neyse.

bahtsiz-bedevi-ve-kutup-ayisi-1

Okumaya devam et

Yakından Bir Bakın!

Fotoğraf tutkusu… Gözümüzün gördüğü güzellikleri, fotoğrafa dökmek, insanlara bizim bakış açımızla bir değer katmak. Fotoğraf çekmek bir sanat. Siz de bu sanatı en ince ayrıntılarına kadar öğrenmek ve paha biçilmez fotoğraflar çekmek istiyorsunuz. Fotoğraf çekerken tercihiniz, manzara, portre veya yakın çekim olabilir. Bizim burada size sunmak istediğimiz örnekler yakın çekim fotoğraflar. Bu fotoğraflar, normal bir objenin aslında ne kadar harika bir görüntüye sahip olduğunu bize göstermekte. İyi bir fotoğrafçı olmak için ilk yakalamanız gereken şey bakış açısı olduğuna göre, bu işe istediğiniz alanda çekilmiş en güzel fotoğrafları incelemekle başlayabilirsiniz. Bu fotoğraflar hem bakış açınızı genişletecek hem de göz zevkinize hitap edecek. İncelemeye hazır mısınız?

En Güzel Yakın Çekimler

yakin-cekim-2 Okumaya devam et

En Sevimli Hayvan Fotoğrafları

Hayvanlar bizim en sadık dostlarımız. Onları sevdiğimizde, bizim değer verdiğimizi anladıklarında hiçbir yere gitmezler, bizi terk etmezler. Onları çocuğumuz gibi benimser, çocuğumuz gibi sahipleniriz. Başlarına en ufak bir şey gelse çok üzülür, onlara kıyamayız. Bu sevimli varlıkların, en sevimli halleri bizi o kadar eğlendirir ki, çocuk gibi onlarla oynar dururuz.

Şimdi sizin için hayatımızın vazgeçilmezi olan bu sevimli hayvanların, en sevimli hallerini bulduk ve paylaşmak istiyoruz. Neşenize neşe katmaya hazır mısınız? O halde sizi bu tarafa alalım. 🙂

1-)

komik-hayvan-1 Okumaya devam et