Sevgilinize Şatafatlı Sevgililer Günü Hediyeleri

Şatafat kelimesi görkemli yani gösterişi olan, ilgi ve dikkat çekici anlamlarına gelmektedir. Hepimiz biliriz ki dikkat çekici ürünler oldukça beğenimizi kazanır ve hoşumuza gider. İnsanoğlunun yapısında böyle bir zaaflık mı desek farklılık desek bilemedim, bu tarzda bir duygu var sonuç olarak. Erkekler kız arkadaşlarına, kızlar erkek arkadaşlarına bu tarz hediyeler almak için oldukça çaba sarfeder, gezmediği yer girmediği dükkan kalmaz. Bazen olumlu sonuç alınsa da çoğu zaman yüzü asık istediğini bulamamış bir insan topluluğuyla karşılaşırız. İnternet pazarlamacısı gibi hissetcem kendimi ama 🙂 biz bunları ayağınıza, bir tık ötenize getiriyoruz. Üstelik hiç bir beklentimiz olmadan, sizlere hizmet amacıyla. Aşağıdaki sevgililer günü hediyesi seçeneklerinden birini seçip almanız size kalmış artık…

Sevgilinize Görkemli Sevgililer Günü Hediyeleri

Mickey Mouse karakterli bu Iphone kılıfı başlığımıza oldukça uygun şatafatlı, ilgi ve dikkat çekici bir ürün niteliğini taşıyor. Kız arkadaşınız bu kılıfla Iphone’unu artık telefon taşıma amacının yanı sıra aksesuar olarak da yanından ayırmayacak.

Kol düğmeleri erkeği ortamda şık gösteren en önemli unsurlardan biridir. Resimdeki kol düğmeleri de oldukça kaliteli bir görünüme sahip güzel bir hediye seçeneği olacaktır.

Üzerinde sayamadığımız renk sayısından oluşan gerçek anlamda şatafatlı bir örgü tasarımı olmuş. Böylesine renkleri içerip de dikkat çekici olmamak mümkün mü sizce 🙂

Üzerinde altın renginde düğmeler bulunan beyaz deri bir kemer, sevgililer gününde sevgilinize hediye olarak verebileceğiniz hediyelerden birisi olabilir.

Yüzük ilişkiyi ciddiyete kavuşturan bir aksesuar olmuştur çoğu zaman. Özellikle de içine isminizi yazdırıp kız arkadaşınıza resimdeki gibi kalpli bir yüzük aldırırsanız kız arkadaşınız sizi kalbinin dışında yüzüğünde de sizi taşımış olacaktır.

Sevgiliye Gösterişli Sevgililer Günü Hediyeleri

Işıl ışıl bir kolye de sevgililer günü hediyesi seçenekleri arasında yer alabilir.

Elbise ve takıların uyumu ne kadar önemli değil mi fotoğraftan da anlaşıldığı üzere. Sevgilinize takı aksesuar alırken bunlara dikkat etmenizi öneririz.

 

Şatafatlı kelimesine en çok uyan kıyafet şüphesiz bu cekettir tavsiyelerimiz arasında. Gösterişe önem veren kız arkadaşınız varsa bu ceketi kaçırmayın.

Bu parlak renklere ve taşlara sahip kolye gibi Aşkınızı Şaşırtan Sevgililer Günü Hediyeleri de bir alternatif hediye yöntemi olacaktır.

Bu kıyafet sevgilinizin üzerinde oldukça şık ve şatafatlı duracak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir