Sarışın mı? Esmer mi?

İşte size bir erkeğe sorulabilecek en zor sorulardan biri daha! Dünyanın en ilginç sorularından biridir bu soru. “Sarışın mı? Esmer mi?” ve cevabı ortak algıda mümkün değildir ki verilebilsin. Herkesin tarzı herkesin beğenisi farklı olduğu gibi zamanla beğeniler de değişebilir. Yaklaşan sevgililer gününde sevgilinize sevgililer günü hediyesi almayı hayal ederken siz size böyle hediyeniyetine bir soru sorulsa cevabınız ne olur bilmiyorum ancak bildiğim tek bir şey var; vereceğiniz cevap sevgiliniz varsa sevgilinizi, sevgiliniz yoksa çevrenizdekileri kesinlikle ilgilendirecektir. Şimdi iki tarzı da tanıyalım.

Hangisini Tercih Edersiniz?

Sarışın kadınlar genel olarak çekici gelebilirler. Sıklıkla beyaz tenli olan bu kadınların renkli göz ile bütünleştiği dakikalar bir erkeğin göz zevkinde zirveye ulaştığı dakikalardır. Her ne kadar toplumda sarışınların saf olduğu ile ilgili saçma sapan bir kanı olsa da kadınların esmeri, sarışını ve kumralı ayrılmaksızın hepsi çok ama çok zekilerdir. Sarışın kadınlar ilk intiba olarak çok daha dikkat çekicidirler ve farklı olduklarını her yerde belli ederler. Bu sarışın kadınlardan kastımız kesinlikle esmer olup saçlarını altın sarıya boyatan tipler değildir. Orijinalinde sarışın olan, hafif kısık gözlerle size bakan ve genelinin gözleri güzel olan kadınlar. Dikkat çekmek istiyorsanız bu tip kadınlar sizin için ideal olabilir.

Esmer kadınları anlatmak için çok fazla cümle kurmak gerekir çünkü neredeyse doğumumuzdan itibaren ülkemizin konumu itibariyle esmer kadınlara göz aşinalığımız çok yüksektir. Zaten sarışın kadınların erkeklere farklı gelmelerindeki en büyük etken de budur. Esmer kadınların en büyük avantajı daha kadınsı oluşlarıdır. Saç rengi ile bütünleşen bir esmer tenin bünyede yaratabileceği heyecan görülmeye değer. Esmer kadınlar genel olarak daha uzun olmaları da esmer kadınların neden bu kadar çok ilgi gördüğünü açıklayabilir. Bir şekilde kendi özümüze en yakın bulduğumuz bu tarz kadınlar sarışın insanlara oranla daha çok güven vermektedirler. Her konuda sizi destekleyerek havaları vardır. Bu yüzden esmer kadınlar birçok kez  bir sıfır önde başlayabilirler bir ilişkiye. Çünkü erkekler onlara hayranlıktan ziyade büyük bir saygı ile bakarlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.