Sanal Alemin Fenomeni Oğlum Bak Git! T-Shirt )

İnternet fenomenleri… Espri yeteneğimizi daha da geliştirip, muhabbetlerimize renk katan diyaloglar. Okul hayatınız da ‘okuyom ben ya’ diye dillerden düşürmediğiniz, başınız sıkıştığında sürekli dile getirdiğiniz bir cümle mesela. Cümlenin esası aslında herhangi bir komikliğe dayanmasa da internet aleminde dönen muhabbetler yüzünden bu cümle espri lügatımızda. Ardından ‘artiz ne arar la bazarda’ ile başlayan garip yer bildirimleri… Kpss’ye girecek olan insanların “çalışmalar nasıl gidiyor” sorusuna  hep bir ağızdan verdikleri  ‘attım hafızaya, beyin bedava’  cevabı…  Terkedilenlerin ” Tülay ne olursun gel”  çığlıkları… Popüler kültür hakkında bilinmeyen gerçeklerin açığa çıkartıldığı  “herkesin bir popisi var” cümlesi… Kocası terkedip gidince rapa merak saran teyzenin “al dedi, git dedi” şarkısı… Arkadaş muhabbetlerinde bu muhabbetlere rastlamadım diyen var mıdır bilemiyoruz. Bu kadar hayatımızın içine giren muhabbetlere son noktayı geçen aylarda “Oğlum bak git” videosu koydu. Dalga dalga yayıldı insanlar arasında. Haberlerde de hakettiği yeri fazlasıyla aldı. Espri yeteneği gelişmiş Türk milleti de bu video ile ilgili akıl almaz espriler geliştirdi. Bu cümleyle insanlar birbirlerine kızdı, bu cümleyle ironi yaparak git derken gel dedi…

Erkeklere Özel T- Shirtler

 

Bir fenomenin hikayesiydi aslında bu t-shirtlerin vitrinlerde yer alması. İnsanların gördüğü gibi yüzünde gülümsemenin oluşması. Aslında bu fenomen erkeğe hediye arayışlarınıza güzel bir seçenek getirdi. Beyaz giyme söz olur türküsüne inat erkek arkadaşınızı beyaz t-shirt seçeneğiyle gülümsetmeye hazır olun.

 

 

Yeniliğe ayak uyduran biri olarak şuan dillerden düşmeyen “oğlum bak git” cümlesini içinde barındıran t-shirtle erkek arkadaşlarınıza yapacağınız jest uzun süre hafızalardan silinmeyecek.

 

 

 

 

 

 

 

Lacivert üstüne beyaz yazılmış “oğlum bak git” yazılı bu çok şık ve bir o kadarda gündemi yansıtan t-shirt erkek arkadaşınız için aradığınız ilginçhediye arayışınıza dur demek için üretildi.

 

 

Şık renklere sahip bu hediye ile erkek arkadaşlarınızın gözünü boyama hazır olun.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.