Öğretmenler Günü Hediyesi: Kupa Bardaklar

Gün boyunca tahta önünde ders anlatan öğretmeniniz de dinlenmeye ihtiyaç duyuyor ve ders aralarında çay veya kahve içerek enerji depoluyor. Her şeyin en güzelini hak eden öğretmeniniz çayını veya kahvesini de ismine özel bir kupa bardaktan yudumlamayı da hak ettiğini düşünüyoruz. Eğer siz de böyle düşünüyorsanız öğretmenler günü hediyesi olarak kupa bardak hediye edebilirsiniz. Öğretmeninize alabileceğiniz birbirinden tatlı bardak seçeneklerini sizin için derledik.

 

Her Yudumda Mutluluk Saçan Öğretmenler Günü Hediyesi

Öğretmene Özel Süper Güç Kupa Bardak

ogretmenler-gunu-hediyesi-kupa-bardaklar-1

Herkesin saklı bir süper gücü vardır tıpkı dünyanın en değerli mesleği olmak gibi. Bildiği her şeyi bir çırpıda öğretmeyi başaran bu süper insanlara da süper bir hediye yakışır. Süper güçleri olduğunu öğretmeninize hatırlatmak için bu kupa bardağı armağan edebilirsiniz.

 

İsme Özel Ben Öğretmenim Beyaz Kupa

ogretmenler-gunu-hediyesi-kupa-bardaklar-2

Hemen hemen tüm sınıflara akıllı tahtalar kullanılmaya başlansa da tebeşir tozu yutmuş öğretmenlere olan minnetinizi bu şık kupa bardakla dile getirebilirsiniz. Eski günlerdeki gibi tahta üzerine dersin ismini, öğretmeninizin adını, tarih ve konuyu ekleyebilirsiniz.

 

Kimyacı Kupa Bardak

ogretmenler-gunu-hediyesi-kupa-bardaklar-3

Elementlerin atom sayılarından elektronlarına kadar her tüm ayrıntılarını size öğreten kimya öğretmeninize tüm dünyanın tanıdığı ve hayran kaldığı Walter White karakterinin yer aldığı bir kupa hediye etmeye ne dersiniz?

 

Kişiye Özel Şiir Kupası

ogretmenler-gunu-hediyesi-kupa-bardaklar-4

Şiire ilgi duyan öğretmeniniz için en sevdiği şairin bir dizesinin yer alacağı kupaya ne dersiniz? Ya da kendi yazdığınız şiirin dizelerine yer vereceğiniz kupanın beyaz ve sihirli kupa seçenekleri bulunuyor.

 

Öğretmene Shut Up Kupa Bardak

ogretmenler-gunu-hediyesi-kupa-bardaklar-5

Öğretmenlerin en çok kullandığı söz artık kupa bardak üzerinde! “Susun ben öğretmenim” cümlesini siz de öğretmeninizden sıkça duyuyorsanız bu kupaya bayılacaksınız.

 

Öğretmene Mandallı Kupa Bardak

ogretmenler-gunu-hediyesi-kupa-bardaklar-6

Öğretmeninizle geçirdiğiniz her anı fotoğraflamayı seviyorsanız bu fotoğrafları  kupa bardak üzerine asmaya ne dersiniz? Birlikte çekildiğiniz 4 fotoğraf ve mesajınıza yer vereceğiniz kupa öğretmeninize her yudumda mutluluk getirecek.

 

Öğrencili Öğretmenler Günü Kupaları

ogretmenler-gunu-hediyesi-kupa-bardaklar-7

Üzerinde öğrenci figürünün yer aldığı kupa bardaklar üzerine mesajınızı da ekleyebiliyorsunuz. Kupaların kız ve erkek öğrenci figürünün yer aldığı iki farklı modeli bulunuyor.

 

Kişiye Özel Öğretmenler Günü Kupası

ogretmenler-gunu-hediyesi-kupa-bardaklar-8

Öğrencilerin tuttuğu bir kara tahtanın resmedildiği kupa bardakta tahta üzerine mesajınızı ekleyerek duygularınıza tercüman olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.