Matematik Öğretmenlerine Öğretmenler Günü Hediyesi Fikirleri

Matematik dersini size sevdiren biricik öğretmeninize öğretmenler günü hediyesi olarak branşını en iyi şekilde temsil edecek bir hediye vermek ister misiniz? Sadece matematik öğretmenleri için tasarlanmış birbirinden renkli bu ürün seçeneklerimizle hem öğretmeninizi hem de onun dersini ne kadar çok sevdiğinizi gözler önüne serebilirsiniz. Tercih edeceğiniz ürünlerin marjinal olması sizin için önemliyse aralarında kişiye özel ürünlerinde yer aldığı hediye fikirlerimizi tercih edebilirsiniz.

Matematik Öğretmenleri için En İdeal Hediye Fikirleri

Kişiye Özel En İyi Matematik Öğretmeni Kupa Bardak

matematik-ogretmenlerine-ogretmenler-gunu-hediyesi-fikirleri-1

Beyaz ve sihirli olmak üzere iki seçeneği bulunan bu kupa bardaklar, isme özel olarak hazırlanmaktadır. Bardakların üzerine öğretmeninizin ismini yazdırabiliyorsunuz.

 

Matematik Öğretmenlerine Özel Kare Yastık

matematik-ogretmenlerine-ogretmenler-gunu-hediyesi-fikirleri-2

Öğretmeninizi “Yüzyılın Matematik Öğretmeni” ilan etmeye hazır olun! Kişiye özel olarak hazırlanan bu kare yastıklar, matematik tutkunu olan herkesin sahip olmak isteyeceği nitelikte!

 

Pop Quiz Clock – Matematik Sınav Saati

matematik-ogretmenlerine-ogretmenler-gunu-hediyesi-fikirleri-3

Her şeyi matematiğe yoran ve matematik sevgisinden dolayı her eşyasının matematiği hatırlattığı öğretmeninize, bu sıralamayı bozmayacak bir öğretmenler günü hediyesi vermeye ne dersiniz? Matematik duvar saati, öğretmeninizin zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağı hediyelerden biri…

 

Matematik Bilmeyen Giremez – Mutfak Önlüğü

matematik-ogretmenlerine-ogretmenler-gunu-hediyesi-fikirleri-4

Esprili ve kullanışlı bir hediyeyle karşınızdayız! “Matematik Bilmeyen Giremez” ibaresinin yer aldığı tasarım mutfak önlüğü, kadın ya da erkek hiç farketmeksizin yemek yapmayı seven tüm matematik öğretmenlerinize verebileceğiniz bir hediye…

 Matematik Sevginin Formülü – Bayan Sweatshirt

matematik-ogretmenlerine-ogretmenler-gunu-hediyesi-fikirleri-5

Öğretmeninizin matematiğe olan tutkusunu en iyi şekilde temsil edecek matematik sevgisinin formülü tasarımlı bu sweatshirt, öğretmeninizin kış boyunca sıcacık tutacak.

 

Ütopik Kafa – Matematik Ağacı – iPhone 4S Telefon Kılıfımatematik-ogretmenlerine-ogretmenler-gunu-hediyesi-fikirleri-6

Ütopik Kafa’nın tasarlamış olduğu matematik ağacı tasarımı artık telefon kılıflarındaki yerini de alıyor. Siz de öğretmeninizi mutlu etmek istiyorsanız, bu telefon kılıfını tercih edebilirsiniz.

 Yüzyılın Matematik Öğretmeni – Spiralli Defter

matematik-ogretmenlerine-ogretmenler-gunu-hediyesi-fikirleri-7

Öğretmeninizin matematik aşkını gözler önüne serecek spiralli defter, küçük ama öğretmeniniz için çok şey ifade edecek bir hediye olacak…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.