Kişiye Özel Kısa Kollu Siyah Gömlek ( Göğüse Harf İşlemeli )

Hediye alıp vermenin tadına hepimiz varmışızdır. Verdiğimizde karşımızdaki insanın yüzündeki mutluluk her şeye değer diyenlerdenseniz eğer bizimle aynı fikirdesiniz. Hediye almanın heyecanı da azımsanacak değil şu durumda. Zaten bu tadı bilen insanlar hediye vermeyi çok severler. Karşılarındaki insanın ne kadar mutlu olabileceğini tahmin ederler.  Hediye seçmek bazılarına göre zevkli, bazılarına göre eziyet bir iştir. Nelerden hoşlanacağını bilmediğiniz biri varsa karşınızda ya da zevkleriniz tam zıtsa yandınız demektir. Günlerce hediye bakar durursunuz, arkadaşlarınızla kafa patlatır ortak nokta bulmaya, herkesin sevebileceği şeyler üzerinde durmaya çalışırsınız. Yine de aldığınız hediye içinize sinmez. Hele de alacağınız kişiye çok önem veriyorsanız. Mesela sevgilinizse… Panik havanızı tahmin etmek çok zor değil. Karasızlıklarınız had safhada tabi sizde haklısınız. Bir erkeğe verebileceğiniz en klasik hediye üzerinde durmakta yarar var böyle durumlarda. Yani siyah bir gömlek! Korkmadan verebileceğiniz daha güzel bir hediye seçeneği çok azdır emin olun. Peki bu klasik hediyeye biraz renk katmak için üzerine işleme yaptırmaya ne dersiniz? Erkeğe hediye seçeneğinde üzerine isim soyisim baş harflerini, sevgiliye hediye de ise sizin ve sevgilinizin baş harfini işletmek klasikliğinize farklılık katacak! Beğenilir mi kaygısının yüzdesi baya altlara çekilmiş olacak!

 

Erkeğe Hediye Seçenekleri

Babalar gününde babanıza hediye etmek için verilebilecek en güzel hediyelerden biridir gömlek. Diğer babaları kıskandırmak için babanızın ismine özel yaptırırsanız tadından yenmez emin olun. Görenlerin dikkatini çekmek babanızı memnun edecektir.

 

Babanıza özel tasarlanan bu gömleği erkek arkadaşlarınıza, sevgilinize, abinize hediye edebilir, gönüllerini fethedebilirsiniz. Canım babam yerine “canım sevgilim”, “canım abim”, “canım arkadaşım” gibi istediğiniz kelime dizisini yazdırabilir sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

 

 

 

Kişiye özel hediye seçeneklerinin en gözdelerinden biri olacak bu hediyeyi sevdiklerinize hediye ederek değerinize değer katmaya hazır olun!

Kişiye Özel Kısa Kollu Siyah Gömlek ( Göğüse Harf İşlemeli )” üzerine 1 düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.