Kişiye Özel 925 Ayar Gümüş İşlemeli Kenarlı Kol Düğmesi (İki Harf)

Güzel giyinmeyi, bakımlı olmayı, ilgi çekmeyi, insanların bize iltifat etmesini hepimiz isteriz. Bundan çok hoşlanırız. Kim, kimsenin beğenmesini istemediği için giyinir ki ? Kendini takılara boğar, aksesuar takar ya da? Elbette en başta kendimiz için, kendimize güzel görünüp iyi hissetmek için bunu yaparız. Ama etrafımızdaki insanların da giyim tarzımızdaki etkisini görmezden gelemeyiz. Bayanlar giyim kuşam konusuna erkeklere oranla daha fazla dikkat ederler. Daha fazla takıp takıştırır, daha fazla dikkat çekmeye çalışırlar. Bunu takılarla yaparlar mesela. Kolye, küpe, yüzük, bileklik… Çok fazla seçenek ve bu seçeneklerle ilgili çok fazla çeşit emirlerine amadedir. Şıklıklarını tamamlayacakları çok fazla üründen bahsedebilirler konuşmalarında. İş, erkekler için bu kadar iç açıcı değildir ya da erkekler bayanlar kadar takıya düşkün değildir. Bu noktada en güzel erkeğe hediye seçeneğinden yani kol düğmelerinden bahsetmek konuyu güzel şekilde bağlamamıza neden olacak.

 

 Kişiye Özel Kol Düğmesi

 

 

 

Bu çok şık kol düğmesi seçeneğiyle sevdiklerinizi mutlu etmek istemez misiniz? Verdiğiniz hediyenin sevdiklerinizi ne kadar mutlu ettiğini görmenin tadı başka neyde var sizce?

 

Sevgilinize hediye almak için çok düşünüyorsunuz öyle mi? Bir de işe şurdan bakın. Bayan olsa karşınızdaki hemen takı almaya koşarsınız. O zaman bunu erkek arkadaşınıza da uygulamaya ne dersiniz?

Kişiye özel yaptıracağınız kol düğmeleriyle ister erkek arkadaşınızın isim ve soyisim baş harflerini,  isterseniz de ikinizin baş harflerini kullanarak sevgilinizi mutlu etmenin keyfine varın.

 

İsme özel yaptırılan kol düğmesi hediyenizi görenler zevkinize hayran kalacak. Siz de bunu keyifle seyredeceksiniz.

Hediye almak için zorlandığınız günler çok uzaklarda kaldı artık. Sevdiklerinizin şıklığına şıklık katacak bu kol düğmeleri onların en değer verdiği eşyaları arasında yer alarak sürekli sizi hatırlamalarına vesile olacak.

 

 

Bir erkeğe alınacak en güzel gümüş hediyelerden biri ona verilecek olan güzel bir kol düğmesi olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.