Kağıttan Öğretmenler Günü Hediyesi Yapımı

Öğretmenler Günü yaklaşırken öğretmeninize pahalı hediyeler almak yerine ellerinizle hazırladığınız ve manevi değeri yüksek bir hediye hazırlamaya ne dersiniz? Üstelik sadece kağıt, makas ve yapıştırıcı kullanarak hazırlayabileceğiniz hediyeniz üzerine duygularınızı anlatan birkaç not da ekleyebilirsiniz. Kendi yaptığınız bu hediyenin sıradan bir hediyeden daha çok öğretmeninizi mutlu edeceğinden ve duygulandıracağından emin olabilirsiniz.

Kağıt, makas ve yapıştırıcıyla harikalar yaratmaya hazırsanız size birkaç önerimiz var. Hadi, vakit kaybetmeden siz de kolları sıvayarak öğretmeninize hediyesini yapmaya başlayın!

 

Kağıttan Ellerinizle Hazırlayabileceğiniz Öğretmenler Günü Hediyesi Fikirleri

1)

Üzerine mesajınızı ekleyebileceğiniz kalem şeklinde bu hediyeyi öğretmeniniz aynı zamanda kitap ayracı olarak da kullanabilir.

 

2)

kagittan-yapabileceginiz-ogretmenler-gunu-hediyesi-1

Öğretmeninizi ne kadar çok sevdiğinizi kollarınızı açarak gösteriyorsanız kendi ellerinizi çizerek bu hediyeyi hazırlayabilirsiniz. Üzerine de “seni bu kadar çok seviyorum” mesajını ekleyerek tabii.

 

3)

kagittan-yapabileceginiz-ogretmenler-gunu-hediyesi-2

İyi ki öğretmenim siz olmuşsunuz, iyi ki sizin sınıfınızda okuyorum demenin en tatlı hali bu hediye olsa gerek. Kağıda yazdığınız mesajın altına ufak bir hediye de ekleyebilirsiniz.

 

4)

kagittan-yapabileceginiz-ogretmenler-gunu-hediyesi-3

Kraft poşetten büyük bir ağaç yapabilir, ağacın dallarına da kutlama mesajlarınızı ekleyerek farklı bir hediye tasarlayabilirsiniz.

 

5)

kagittan-yapabileceginiz-ogretmenler-gunu-hediyesi-5

Öğretmenler gününe özel kek yapmaya ne dersiniz? Kek dilimini de böyle kendi hazırladığınız kutu içerisine yerleştirebilirsiniz.

 

6)

kagittan-yapabileceginiz-ogretmenler-gunu-hediyesi-4

Tanıdığınız en güzel, en tatlı ve en nazik öğretmen için böyle şirin mi şirin bir teşekkür hediyesi de hazırlayabilirsiniz.

 

7)

kagittan-yapabileceginiz-ogretmenler-gunu-hediyesi-7

Kraft renkteki kalın bir kağıdın üzerine kocaman bir kalp çizerek öğretmeninize tebrik kartı da hazırlayabilirsiniz.

 

8)

kagittan-yapabileceginiz-ogretmenler-gunu-hediyesi-6

Alacağınız canlı çiçekler birkaç gün sonra solacak. Bunu istemiyorsanız bir ömür masasında saklayacağı kağıttan çiçekler yapmaya ne dersiniz? Renkli kağıtlarla hem çiçekleri hem de saksıyı hazırlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.