İsimlerinizle Anlam Kazanan Yılbaşı Hediyeleri

Her özel günün hediyesi ayrıdır. Yılbaşı hediyesi seçerken ise genelde kırmızı ve doğal olarak yılbaşı temasının bulunduğu ürünler göze çarpar. Eğer bu hediyeler size hitap etmiyorsa üzülmeyin. Kişiye özel olarak hazırlanan hediyeler sayesinde istediğiniz hediyeye sahip olabilirsiniz.

Ayrıca unutmamakta yarar var isim yazan ya da kişisel mesajların yer aldığı hediyeler herkesi olumlu anlamda etkiler. Bu düşünceli yapınız insanlar üzerinde olumlu geri dönüşler sağlar. Gelin isimlerinizi yazdırarak oluşturabileceğiniz yılbaşı hediyelerini birlikte inceleyelim.

İsimli Yılbaşı Hediyeleri Nelerdir?

Sevgiliye  Hediye Sepeti

isimlerinizle-anlam-kazanan-yilbasi-hediyeleri-01

Bir hediyeyi özel kılan isimlerin olması, romantik mesajların yer almasıdır. Ancak bu hediye sepetinde sadece bunlar değil sayamayacağımız çok ürün var. Birbirinden lezzetli şekerlemeler, çikolatalar hepsi bu hediye sepetinde.

 

 Şık Kutulu İsme Özel Kalem

isimlerinizle-anlam-kazanan-yilbasi-hediyeleri-02

Kişiye özel olarak tasarlanan bu özel kalem, kaliteli ve şık görünümüyle dikkat çekiyor. Bu şık ve kişiselleştirilen kalemi sevdiklerinize hediye etmekten çekinmeyin.

 Kişiye Özel Cüzdan Anahtarlık ve Kalem Set

isimlerinizle-anlam-kazanan-yilbasi-hediyeleri-03

Bu set içinde cüzdan, kalem, anahtarlık kutusuyla birlikte gönderiliyor. Üstelik tüm ürünlerin üzerinde isim ve soyisim bulunuyor. Hem kendinize hem de sevdiklerinize bu kalem setini hediye edebilirsiniz.

 2017 Hatırası Yılbaşı Yastığı

isimlerinizle-anlam-kazanan-yilbasi-hediyeleri-04

İçi elyafla doldurulmuş bu yumuşacık yastıkların bir diğer özelliği ise tasarımında yatıyor. En sevdiğiniz fotoğrafla hazırlanan bu yastıklar, isimlerinizi de taşıyor. 2017 hatırası olacak bu yastıkları hediye listenize mutlaka ekleyin.

 En İyi Sevgili Sertifikası

isimlerinizle-anlam-kazanan-yilbasi-hediyeleri-05

En iyi sevgilinin sizin sevgilin olduğunu elbette biliyoruz. Artık bunu kanıtlama zamanı gelmedi mi? En iyi sevgili sertifikası kişiye özel olarak hazırlanıyor. Sevgilinizi şaşırtmak istiyorsanız, bu özel ürünü mutlaka hediye listenize ekleyin.

 Aşk Plaketi Sevgililer Günü Hediyesiisimlerinizle-anlam-kazanan-yilbasi-hediyeleri-06

Sevgiliniz tüm yıl yanınızda olarak bu plakete sahip olmayı çoktan hak etti! Ona unutulmaz bir yılbaşı hediyesi vermek istiyorsanız bu özel plaketi istediğiniz mesajla süsleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.