Görenleri Güldürecek İlginç Öğretmenler Günü Hediyesi

24 Kasım Öğretmenler Günü yaklaşınca kalemler, defterler vb. klasik hediyeler ön plana çıkıyor. Eğer bu klasik hediyelerle öğretmenler gününü kutlamak istemiyorsanız şuan doğru adrestesiniz.

Öğretmenler gününde de farkını ortaya koymak isteyenler hazırladığımız ilginç hediyeler listesini mutlaka incelemeli. İşte birbirinden ilginç öğretmenler günü hediyeleri…

Yeni Çıkan En İlginç Öğretmenler Günü Hediyesi 

gorenleri-guldurecek-ilginc-ogretmenler-gunu-hediyesi-01

Kitapseverler kitap ayracını en az kitapları kadar severler. Siz de öğretmeninize bir kitap ayracı hediye edebilirsiniz. Bu kitap ayracı ise diğerlerinden oldukça farklı. Yaprak tasarımındaki kitap ayracı görenleri şaşırtacak.

gorenleri-guldurecek-ilginc-ogretmenler-gunu-hediyesi-02

Bir tanecik ödülleri; öğretmeninize özel olarak tasarlanabiliyor. Sadece öğretmenler gününde değil diğer özel günlerde de bu özel hediyeyi özel olarak tasarlayabilirsiniz.

gorenleri-guldurecek-ilginc-ogretmenler-gunu-hediyesi-03

Kül yutmaz hocalar her okulda vardır. O öğretmenlerin dersinde değil kopya çekmek, teşebbüs etmek dahi büyük cesaret ister. 🙂 İşte kül yutmaz hocalar için hazırlanmış görselle oluşturulan öğretmenler günü hediyeleri.

gorenleri-guldurecek-ilginc-ogretmenler-gunu-hediyesi-04

Okulda klasikleşen cümleler vardır. Bu cümlelere öğrencilik yaşayan herkes tanıklık etmiştir. Güldüren sorularla hazırlanan tişörtler o anıları hep taze tutacak…

gorenleri-guldurecek-ilginc-ogretmenler-gunu-hediyesi-05

Cetvel üzerine öğretmenler günü mesajını ve öğretmeninizin adını yazdırmak ister misiniz? Bu ilginç hediye için tek yapmanız gereken sipariş verirken gerekli bilgileri vermek.

gorenleri-guldurecek-ilginc-ogretmenler-gunu-hediyesi-06

Okul hayatında aferin ve pekiyi kalıpları hiçbir zaman değişmez. İşte öğretmeninizin işini kolaylaştıracak pratik ve bir o kadar da ilginç hediye. Yıldızlı aferinler bu özel hediye sayesinde daha kolay alınacak. 🙂

 

 

 

 

Kitchen Önlük ( Aç Boğa )

Özet

Mutfak konusunda oldukça iddialı olan yakınlarınıza hediye edebileceğiniz en enteresan önlük modelleriyle karşınızdayız.. Daha önce böyle bir önlüğe sahip olmamış olan yakınlarınız nasıl tepki vereceklerini şaşıracaklar. Unutulmazlığınızı korumanız konusunda size yardımcı olacak olan bu enteresan mutfak önlükleri hediye olarak verebileceğiniz en eğlenceli seçenek olmaya hazır! Siz de en özel sürprizi hazırlamak istiyorsanız tercih listenizden eksik etmemenizi önereceğimiz bu seçenekleri herkesle paylaşmalısınız. Yeni ev hediyesi, doğum günü hediyesi vb. mutlu günlerde sunulabilecek bu önlük seçenekleri herkesin sahip olmaktan gurur duyacağı seçenekler arasında yer alıyor. Siz de sevdiklerinizi mutlu edeceğini düşündüğümüz bu hediye seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Eğlenceli bir dünyaya adım atmanızı sağlayacak olan bu renkli seçenekler herkesin gözdesi olacak!

Okumaya devam et

Erkeklere Şaşırtıcı Hediye Seçenekleri

Erkek arkadaşınızı çok mutlu edeceğini düşündüğümüz hediye seçeneklerini sizlerle paylaşıyoruz. Daha önce bu kadar özel bir hediye almamış olan erkek arkadaşınızın tepkisi görülmeye değer olacak. Siz de ona sunabileceğiniz en enteresan hediye seçeneğini vermeye hazır olun! Erkeklerin beğeneceği türde olan bu özel hediyelik eşyalar çok konuşulacak. Sevgilinize sunabileceğiniz bu özel hediyelere herkes sahip olmak isteyecek. Siz de erkek arkadaşınıza bu ayrıcalığı tanımak istiyorsanız bu hediye seçenekleriyle onu tanıştırmalısınız. Sevgiliden gelecek olan bir hediye aşığı için her zaman değerlidir. Siz de değer açısından en çok beğeni kazanan ürünleri tercih etmelisiniz.

Erkeklere En İlginç Hediye Seçenekleri

 

Erkeklere hediye olarak sunulabilecek en özel ürün karşınızda! Mısır düşkünlüğü olan sevgilinize verebileceğiniz bu mısır patlatma makinesi kolay kullanımıyla herkesi etkilemeye geliyor.

 

Bu ilginç bardak altlığı sayesinde erkek arkadaşınıza daha önce sahip olmadığı bir hediye seçeneği sunun! Gören herkesi büyük şaşkınlığa uğratacak olan bu ürüne herkes sahip olmak isteyecek!

Bu ilginç iPhone kabı sayesinde erkek arkadaşınızı şaşırtmaya hazır olun! Gizli kasa özelliği gören bu kap en kullanışlı iPhone kapları arasında yer alıyor. Sevdiklerinizi mutlu etmenin tam zamanı..

Erkek arkadaşınıza sunabileceğiniz en enteresan seçeneklerden olan bu kalemlik büyük beğeni kazanacak. Daha önce bu kadar enteresan bir sürprizle karşılaşmamış olan sevgiliniz nasıl teşekkür edeceğini şaşıracak..

Kullanım kolaylığıyla sevgilinizi düşündüğünüzü belli edebileceğiniz bu kapak açacağına herkes sahip olmak isteyecek. Siz de en özel sürprizi yapmış olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

Yemek konusunda oldukça başarılı olan erkek arkadaşınıza bu ilginç yemek zamanlayıcısını verirseniz onu çok mutlu edeceksiniz. İlginç hediye seçenekleriyle sevdiklerinize en özel sürprizleri yapın!

 

Erkeğe hediye olarak verilebilecek en özel ürün karşınızda! Kapak açacağı özelliğine sahip olan bu kemer erkek arkadaşınızın favorisi olmaya geliyor. Siz de ona en yaraşır hediye seçeneğini sunarak mutluluğuna mutluluk katın!

Bu yatak kliması sayesinde erkek arkadaşınıza en işe yarar hediye seçeneğini sunmuş olacaksınız. Böyle bir sürpriz beklemeyen erkek arkadaşınız çok şaşıracak. Onun şaşkınlığı gününüze neşe katacak..

Bluetooth özelliği olan bu enteresan saat erkek arkadaşınızın kolundan çıkarmayacağı bir aksesuar olmaya geliyor. Siz de erkek arkadaşınızı mutlu etmek istiyorsanız ona bu ilginç saati sunmalısınız.

Erkeğe hediye olarak verilebilecek en özel kumanda karşınızda! Futbol topu görünümündeki bu saat sayesinde sevgilinize unutamayacağı bir sürpriz yapmaya hazır olun!

Pacman alarm saati ile erkek arkadaşınıza en büyük sürprizi siz yapın! Daha önce böyle bir saate sahip olmamış olan erkek arkadaşınız bu hediyenizi görünce çok mutlu olacak..

Erkek arkadaşınıza verebileceğiniz bu aksesuar herkesin büyük beğenisini toplayacak. Ses ritmine göre hareketlenen bu ürün kemer tokası olarakta kullanılabilir. Siz de erkek arkadaşınıza en güzel hediyeyi sunmak istiyorsanız tercihinizi bu üründen yana kullanmalısınız.

 

 

 

İphone destekli bu mini hoparlör bir erkeğin sahip olabileceği en güzel hediye seçenekleri arasında yer alıyor. Siz de erkek arkadaşınıza unutamayacağı bir gün yaşatmak istiyorsanız bu hediye seçeneğini ona sunabilirsiniz.

Işık saçan kılıç sayesinde erkek arkadaşınıza film tadında bir gün geçirme imkânı sunun! Daha önce bu kadar ilginç bir hediye almamış olan erkek arkadaşınızın şaşkınlığı görülmeye değer olacak.

 

Gece parlayan bu zombili çantayı erkek arkadaşınız çok beğenecek. Gizemli her şeyden hoşlanan sevgiliniz bu hediye sürprizinizi de çok sevecek! Siz de onu mutlu görmek istiyorsanız bu ilginç ürünü ona hediye etmelisiniz..

İlginç tasarımlara önem veren sevgilinize sunabileceğiniz bu enteresan iPhone kapakları çok konuşulacak. Daha önce böyle bir seçenekle karşılaşmamış olan sevgilinizin bu sürprizinizi unutması biraz zor olacak..