Erkeklere Özel Yılbaşı Hediyesi: Tasarım Çakmaklar

Erkeklere hediye almak daha zor!” diyenlerin yakınmalarını duyar gibiyiz 🙂 Aslında hiç de tahmin ettiğiniz kadar zor değil. Sadece yapmanız gereken tek şey hediye edeceğiniz kişinin hobilerini göz önünde bulundurmak… Erkeklerin en çok kullandıkları eşyalardan birisi de hiç şüphesiz yanlarından bile ayırmadıkları çakmaklardır. Siz de yılbaşı hediyesi olarak çakmak alma fikrini değerlendirebilirsiniz 🙂 Sizin için seçtiğimiz en şık çakmak modellerimizle sevdiklerinize senelerce sizi hatırlatabilecek harika bir hediye vermiş olacaksınız!

Erkeklere Yılbaşı Hediyesi Çakmak Modelleri

Yılbaşı Hediyesi Çakmak

erkeklere-ozel-yilbasi-hediyesi-tasarim-cakmaklar-1

Üzerine dilediğiniz yılbaşı temennisini yazdırabildiğiniz bu şık çakmak ile tüm sevdiklerinizi kolaylıkla mutlu edebilirsiniz.

 

Babalara Özel Metal Çakmak

erkeklere-ozel-yilbasi-hediyesi-tasarim-cakmaklar-2

 

Sadece babanıza değil istediğiniz herkese hediye edebildiğiniz bu çakmakların metalik gri, mat gri, siyah ve koyu sarı olmak üzere 4 renk seçeneği bulunmaktadır. Çakmağın üzerindeki yazı isteğiniz üzere değiştirilmektedir.

 

Kişiye Özel Mesaj ve Fotoğraf Baskılı Çakmak

erkeklere-ozel-yilbasi-hediyesi-tasarim-cakmaklar-3

Bir tarafında fotoğraf diğer tarafında mesaj bulunan bu çakmak ile sevgilinize unutamayacağı bir jest yapabilirsiniz. Ürün tamamen kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Çakmakta istediğiniz fotoğraf ve mesaj yer alacaktır.

 

İki Harfli ve Fotoğraflı Çakmak

erkeklere-ozel-yilbasi-hediyesi-tasarim-cakmaklar-4

Hediye edeceğiniz kişinin fotoğrafının ve isimlerinizin baş harflerinin bulunacağı bu çakmak da küçük ama maneviyatı büyük yılbaşı hediyelerinden…

 

Sevgililer Günü Hediyesi Fotoğraflı Çakmak

erkeklere-ozel-yilbasi-hediyesi-tasarim-cakmaklar-5

Yeni yıl tarihini, isimlerinizi ve fotoğrafınızı bastırabildiğiniz bu romantik çakmakla sevgilinize sadece 2017’de değil ömür boyu unutamayacağı bir hediye vermiş olacaksınız.

 

 Şiir Sokakta Çakmakları

erkeklere-ozel-yilbasi-hediyesi-tasarim-cakmaklar-6

Tam bir edebiyat tutkunu olan erkeklerin dikkatine! Bu ürünlerimiz sayesinde şiir sadece sokaklarda değil, artık çakmaklarda da 🙂 Çakmakların daha farklı seçenekleri de bulunmaktadır.

 Öğretmene Özel Metal Çakmak

erkeklere-ozel-yilbasi-hediyesi-tasarim-cakmaklar-7

En sevdiğiniz öğretmeninize kullandıkça sizi hatırlayabileceği şık bir yılbaşı hediyesi vermek istiyorsanız, üzerine dilediğiniz yazıyı yazdırabildiğiniz bu çakmak modelimizi kaçırmayın!