Erkekler İçin Klasik Yılbaşı Hediyeleri

İster yılbaşı olsun ister sevgililer günü her zaman erkekler için hediye seçmenin zor olduğundan söz edilir. Elbette bu algının oluşmasında kadınlar için birçok hediye alternatifinin bulunması yatıyor.

Sizin için hazırlayacağımız listeyle erkek arkadaşlarınıza, sevgilinize hatta babanıza bile yılbaşı hediyelerini seçebileceksiniz. Hazırladığımız hediye alternatifleri, sadece yılbaşında değil yılın geri kalan günlerinde de hediye edilebilecek kalitedeler. Lafı uzatmadan gelin birbirinden güzel yılbaşı hediyeleri birlikte inceleyelim.

 Erkeklere Özel Üretilen Yılbaşı Hediyeleri 

Football TV Remote Control – Futbol Topu Kumanda

erkekler-icin-klasik-yilbasi-hediyeleri-01

Futbol erkekler için değişmez bir tutkudur. Siz de bu tutkudan özel bir hediye yaratabilirsiniz. Erkekler için ideal olan bu yılbaşı hediyesi, futbol topuna benzese de aslında bir kumanda!

 Kişiye Özel Efor Gömlek

erkekler-icin-klasik-yilbasi-hediyeleri-02

Tarzına düşkün erkekler için yılbaşı hediyesi seçmek kolay. Kişiye özel olarak hazırlanan bu gömlekler sevdiklerinizin ismini üzerinde taşıyor.

 Yılbaşına Özel Magnet ve Kupa Bardak Seti

erkekler-icin-klasik-yilbasi-hediyeleri-03

2017 yılını unutulmaz kılmak için birbirinden güzel hediyelerden set oluşturabilirsiniz. 2017 hatırası için oluşturulan hediyeler arasında kupa bardak, magnet, masa saati gibi birçok ürün yer alıyor.

 Kişiye Özel Kol Düğmesi ve Kravat Seti

erkekler-icin-klasik-yilbasi-hediyeleri-04

Kravat ve kol düğmelerinden oluşan bu set, kişiye özel olarak hazırlanıyor. Sevdiklerinizin baş harflerinizi kol düğmelerine yazdırabilirsiniz.

 

 Kişiye Özel Metal Çakmak

erkekler-icin-klasik-yilbasi-hediyeleri-05

Şık görünümüyle dikkat çeken metal çakmağın bir diğer özelliği ise üzerinde isim ve soy isim taşıması. Kaliteli ve uzun yıllar kullanılabilecek olan çakmak hatıra olarak da saklanabilir.

 Kişiye Özel Çok Amaçlı Pense – Çakı

erkekler-icin-klasik-yilbasi-hediyeleri-06

Erkekler evin tamir işini kimseye kaptırmazlar! Ya da herhangi bir şey bozulduğunda ilk müdahaleyi kendileri yapmak isterler siz de çok amaçlı el aletini hediye ederek onlara yardımcı olabilirsiniz. Kişiye özel olarak üretilen çok amaçlı penseyi emin olun erkek bireyler çok beğenecek!

 

İsimlerinizle Anlam Kazanan Yılbaşı Hediyeleri

Her özel günün hediyesi ayrıdır. Yılbaşı hediyesi seçerken ise genelde kırmızı ve doğal olarak yılbaşı temasının bulunduğu ürünler göze çarpar. Eğer bu hediyeler size hitap etmiyorsa üzülmeyin. Kişiye özel olarak hazırlanan hediyeler sayesinde istediğiniz hediyeye sahip olabilirsiniz.

Ayrıca unutmamakta yarar var isim yazan ya da kişisel mesajların yer aldığı hediyeler herkesi olumlu anlamda etkiler. Bu düşünceli yapınız insanlar üzerinde olumlu geri dönüşler sağlar. Gelin isimlerinizi yazdırarak oluşturabileceğiniz yılbaşı hediyelerini birlikte inceleyelim.

İsimli Yılbaşı Hediyeleri Nelerdir?

Sevgiliye  Hediye Sepeti

isimlerinizle-anlam-kazanan-yilbasi-hediyeleri-01

Bir hediyeyi özel kılan isimlerin olması, romantik mesajların yer almasıdır. Ancak bu hediye sepetinde sadece bunlar değil sayamayacağımız çok ürün var. Birbirinden lezzetli şekerlemeler, çikolatalar hepsi bu hediye sepetinde.

 

 Şık Kutulu İsme Özel Kalem

isimlerinizle-anlam-kazanan-yilbasi-hediyeleri-02

Kişiye özel olarak tasarlanan bu özel kalem, kaliteli ve şık görünümüyle dikkat çekiyor. Bu şık ve kişiselleştirilen kalemi sevdiklerinize hediye etmekten çekinmeyin.

 Kişiye Özel Cüzdan Anahtarlık ve Kalem Set

isimlerinizle-anlam-kazanan-yilbasi-hediyeleri-03

Bu set içinde cüzdan, kalem, anahtarlık kutusuyla birlikte gönderiliyor. Üstelik tüm ürünlerin üzerinde isim ve soyisim bulunuyor. Hem kendinize hem de sevdiklerinize bu kalem setini hediye edebilirsiniz.

 2017 Hatırası Yılbaşı Yastığı

isimlerinizle-anlam-kazanan-yilbasi-hediyeleri-04

İçi elyafla doldurulmuş bu yumuşacık yastıkların bir diğer özelliği ise tasarımında yatıyor. En sevdiğiniz fotoğrafla hazırlanan bu yastıklar, isimlerinizi de taşıyor. 2017 hatırası olacak bu yastıkları hediye listenize mutlaka ekleyin.

 En İyi Sevgili Sertifikası

isimlerinizle-anlam-kazanan-yilbasi-hediyeleri-05

En iyi sevgilinin sizin sevgilin olduğunu elbette biliyoruz. Artık bunu kanıtlama zamanı gelmedi mi? En iyi sevgili sertifikası kişiye özel olarak hazırlanıyor. Sevgilinizi şaşırtmak istiyorsanız, bu özel ürünü mutlaka hediye listenize ekleyin.

 Aşk Plaketi Sevgililer Günü Hediyesiisimlerinizle-anlam-kazanan-yilbasi-hediyeleri-06

Sevgiliniz tüm yıl yanınızda olarak bu plakete sahip olmayı çoktan hak etti! Ona unutulmaz bir yılbaşı hediyesi vermek istiyorsanız bu özel plaketi istediğiniz mesajla süsleyebilirsiniz.

Çiftlere Özel Romantik Yılbaşı Hediyeleri

Hem kendinize hem de sevgilinize özel bir hediye vermek istiyorsanız bu içeriği mutlaka incelemelisiniz. Özellikle yılbaşı yaklaşırken, sevgiliye alınacak hediye konusunda kararsızlıklar yaşanır.

Sevgilinizi şaşırtmak, mutlu etmek için yılbaşını bir fırsat olarak değerlendirebilirsiniz. Hal böyle olunca yılbaşı hediyelerinin önemli bir boyuta taşınıyor. Çiftler için üretilen yılbaşı hediyeleri aradığınız konuda size yardımcı olabilir. Gelin bu özel hediyeleri birlikte inceleyelim.

 Sevgililer İçin Yılbaşı Hediyeleri Listesi

 Ömür Boyu El Ele Yastık Seticiftlere-ozel-romantik-yilbasi-hediyeleri-01

Birbiriyle uyumlu olarak tasarlanan bu yastıklar hiç ayrılmak istemeyenler için üretiliyor. Eş ve kendi adınızı yazdırabileceğiniz yastıklarda bir de sizi temsilen renkli tasarımlar bulunuyor. Sonsuza kadar mesajı içeren yastıkları mutlaka hediye listenize ekleyin.

LOVE Photo Frame – LOVE Fotoğraf Çerçevesi

ciftlere-ozel-romantik-yilbasi-hediyeleri-02

En sevdiğiniz fotoğraflarınız bu güzel çerçevelerde sergilensin istiyorsanız tek yapmanız gereken sipariş oluşturmak. LOVE yani aşk yazan çerçeveler adresinize özenli kutusuyla birlikte gönderilecek.

Sevgili Tişörtleri – Siyah – Kalp Avı

ciftlere-ozel-romantik-yilbasi-hediyeleri-03

Çiftler için özel olarak üretilmiş olan tişörtlere ne dersiniz? Artık herkes sizin mükemmel bir çift olduğunu bilecek! İsimlerinizi yazdırabileceğiniz tişörtler romantik olduğu kadar ilginç tasarımıyla da dikkat çekiyor.

Aşıklara Özel Kurdeleli Ürünler

ciftlere-ozel-romantik-yilbasi-hediyeleri-04

Aşıklara özel kurdeleli tasarımla buluşan ürünler arasında birçok romantik unsur var. Masa saatleri, bardak altıkları, kupa bardaklar ve daha nice romantik hediye sizleri bekliyor.

‘Seni Seviyorum Çünkü Bir Sürü Nedenim Var’ Hediye Sepeti

ciftlere-ozel-romantik-yilbasi-hediyeleri-05

Aşkınızı ya da söylemek istediklerinizi bazen kelimeler haricinde de söyleyebilirsiniz. İşte o anlara yardımcı olabilecek bir hediye sepeti! İçinde gül ve kalpli notların yer aldığı kalp kutusu oldukça romantik bir hediye.

 Kişiye Özel Balonlu 3 Boyutlu Led Lamba

ciftlere-ozel-romantik-yilbasi-hediyeleri-06

Kişiye özel olarak üretilen bu LED balonlar, isimlerinizi her zaman parlak tutuyor. Sevgilinizle isimlerinizi bu LED lambanın üzerine yazdırabilirsiniz. Romantik 3 boyutlu lamba, her özlemde karanlığı aydınlatacak.