Kişiye Özel 925 Ayar Gümüş İşlemeli Kenarlı Kol Düğmesi (İki Harf)

Güzel giyinmeyi, bakımlı olmayı, ilgi çekmeyi, insanların bize iltifat etmesini hepimiz isteriz. Bundan çok hoşlanırız. Kim, kimsenin beğenmesini istemediği için giyinir ki ? Kendini takılara boğar, aksesuar takar ya da? Elbette en başta kendimiz için, kendimize güzel görünüp iyi hissetmek için bunu yaparız. Ama etrafımızdaki insanların da giyim tarzımızdaki etkisini görmezden gelemeyiz. Bayanlar giyim kuşam konusuna erkeklere oranla daha fazla dikkat ederler. Daha fazla takıp takıştırır, daha fazla dikkat çekmeye çalışırlar. Bunu takılarla yaparlar mesela. Kolye, küpe, yüzük, bileklik… Çok fazla seçenek ve bu seçeneklerle ilgili çok fazla çeşit emirlerine amadedir. Şıklıklarını tamamlayacakları çok fazla üründen bahsedebilirler konuşmalarında. İş, erkekler için bu kadar iç açıcı değildir ya da erkekler bayanlar kadar takıya düşkün değildir. Bu noktada en güzel erkeğe hediye seçeneğinden yani kol düğmelerinden bahsetmek konuyu güzel şekilde bağlamamıza neden olacak.

Okumaya devam et

Kitchen Önlük ( Aç Boğa )

Özet

Mutfak konusunda oldukça iddialı olan yakınlarınıza hediye edebileceğiniz en enteresan önlük modelleriyle karşınızdayız.. Daha önce böyle bir önlüğe sahip olmamış olan yakınlarınız nasıl tepki vereceklerini şaşıracaklar. Unutulmazlığınızı korumanız konusunda size yardımcı olacak olan bu enteresan mutfak önlükleri hediye olarak verebileceğiniz en eğlenceli seçenek olmaya hazır! Siz de en özel sürprizi hazırlamak istiyorsanız tercih listenizden eksik etmemenizi önereceğimiz bu seçenekleri herkesle paylaşmalısınız. Yeni ev hediyesi, doğum günü hediyesi vb. mutlu günlerde sunulabilecek bu önlük seçenekleri herkesin sahip olmaktan gurur duyacağı seçenekler arasında yer alıyor. Siz de sevdiklerinizi mutlu edeceğini düşündüğümüz bu hediye seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Eğlenceli bir dünyaya adım atmanızı sağlayacak olan bu renkli seçenekler herkesin gözdesi olacak!

Okumaya devam et

Twitter Yastık – Kişiye Özel Profil Tasarım

Özet

Sevdiklerinize hediye olarak sunabileceğiniz bu  twitter temalı yastıklara herkes sahip olmak istiyor. Siz de büyük beğeni kazanan ürünleri yakınlarınıza hediye etmek istemez misiniz? Görenlerin büyük beğenisini kazanan bu yastık kılıfları çok konuşulacak. Twitterda bile dillere düşen bu hediye seçeneği evinize çok yakışacak. Daha önce bu kadar enteresan bir hediye seçeneği sunmadıysanız başlangıcı gayet güzel bir seçenekle yapacaksınız demektir. Sosyal paylaşım siteleriyle arası iyi olan dostlarınız, akrabalarınıza unutamayacakları bir hediye vermek istemez misiniz? Evinizin atmosferini değiştirecek olan bu yastıklar çok beğenilecek. Daha önce bu kadar özel bir hediye almamış olan yakınlarınız size nasıl teşekkür edeceğini şaşıracak. Bilgisayardan evinize taşınacak olan twitterı konu alan bu yastıklar yakınlarınıza sunabilileceğiniz en renkli hediyeler arasında yer alıyor..

Okumaya devam et