Aldatan Sevgiliye Alınacak Hediyeler

Olmasını istemediğimiz ama malesef istemesek de olan bir konuya değineceğiz; aldatan sevgili. Evet değerli takipçiler hiç bir zaman böyle bir şey yaşamak istemeyiz doğal olarak. İnsanın hazmedemeyeceği şeylerden birisidir aldatılmak. Aslında bakarsanız aldatan insan aldatılandan çok kendini aldatıyordur şüphesiz. Bu konunun üstüne onlarca yüzlerce şarkılar yazıldı, karikatürler çizildi. Aldatılan insan bunu hazmedemez biraz önce de dediğim gibi bazen üzülür, bazen hayata küser… Benden size tavsiye bunların hiç birine gerek yok; tüm samimiyetimle söylüyorum siz onu değil o sizi kaybetmiştir bu durumda. Üzülmeye falan gerek yok, böyle adi birinin hayatınızdan çıktığı için kendinizi şanslı bile hissedebilirsiniz.

Bir de şöyle bir durum vardır, eşinizin veya sevgilinizin sizi aldattığını düşünürsünüz ama emin değilsinizdir. Sadece içinizde bir kuşku vardır. Sorsan sorulmaz bir konu da tabi bu. Ee napabilirim diye düşünüyorsunuz dedektif tutmak istiyorsunuz o da maliyetli bir iş ve pek de istemiyorsunuz bunu. O zaman gelin sizi sevgilinize 14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi diye verebileceğiniz ajan ürünlerle tanıştırayım.

Bu Hediyelerle Her Şey Açığa Çıkacak

Kutu kola di mi bu? Kolay çok seviyorsunuz ya da sevgiliniz çok seviyor. Ona süs olarak kutu kola görüntülü hediyelik eşya aldığınızı söyleyin ya da hiç söylemeyin evinizin ya da sevgilinizin ofisinin bir köşesine koyun o anlamaz zaten. Bu kolanın özelliği ne diye soracak olursanız bu kola şişesi içinde gizli kamera barındırıyor.

Erkek arkadaşınızdan, kocanızdan şüpheleniyorsunuz. Alın size müthiş bir ajan hediyesi. Bu kravatın içinde bulunan kamera onun her anını kaydedecek ve size rapor sunacak.

Odalarda, mutfakta vs. yerlerde kullanılabilecek olan bu peçetelik görüntü ve ses kaydedici özelliklerine sahip.

“Canım sana kalem aldım” diyerek hediye edeceğiniz bu kalem üzerinde bulunan gizli kamerayla sevgilinizin ‘çizdiği’ her şeyi gösterecek.

Ne kadar da şık bir saat öyle değil mi? Bir de kamera ve ses kaydetme işlevlerini bilseniz kim bilir bu saat hakkında neler düşünürsünüz.

Artık Söyledikleri Yalanlara Sadece Kendileri İnanacak

Araba anahtarı şeklinde gizli kameralar da gizli ajanınız olmaya hazır hediyelerden.

Ne kadar da şirin bir köpek di mi? Siz bakmayın onun öyle şirin gözüktüğüne. Kız arkadaşınıza hediye edin bu köpeği, her akşam size ‘hav’layarak anlatsın olan biteni 😉

Bu gözlüğü ister sevgilinize hediye edin, isterseniz ofisinde unutmuş süsü verin; gerisini ona bırakın 😉

“Ben şık alarmlı dijital bir saatim” desen inanırdık cidden. Ah bi de kamera ve ses kaydetme işlevlerini bilmesem yerim yani.

Kozmetik şişesini evin veya ofisin her hangi bir yerine koyun. Üzerindeki kamera 3g üzerinden size bütün görüntüleri an ve an gönderecek.

Aşkınıza Unutamayacağı Sevgililer Günü Hediyeleri

Aşk bir gün yaşanan bir şey değildir elbet, sevgili de bir gün hatırlanmaz tabii ki ama sevgililer gününü de atlamak sevgilinizin kalbini kırmaya ciddi bir neden olabilir bizden söylemesi:) Ben ona her zaman hediye alıyorum demeyin:) Roma döneminden beri kutlana sevgililer gününü bahane edipte sakın kutlamamazlık etmeyin 🙂 Aşkınıza onu çok mutlu edecek harika bir tasarıma sahip olan bu birbirinden güzel hediyeleri sevgililer gününde özel bir akşam yemeği ile armağan ederek ona süper bir sevgililer günü sürprizi yapabilirsiniz:)

 Aşkınıza Unutulmaz Sevgililer Günü Hediyeleri

Sevgilinize özel hediyelerin tasarlandığı bu harika sevgililer günü hediyeleri onu çok mutlu edeceğiniz harika hediyeler olacak. Birbirinden şık ve birbirinden güzel birçok tasarımın sevgiliniz için dizayn edildiği bu harika hediyeler, onu çok ama çok mutlu edeceğiniz harika bir sevgililer günü hediyesi olacak.

 

Birbirinden güzel tasarımların sevgililer günü için dizayn edildiği bu harika hediyeler aşkla sevgiyle tasarlandı:) Aşkınıza özel olarak alacağınız bu harika hediyelerin her bir yanı aşk dolu her bir köşesi sevgi dolu:) Aşkınıza ona olan sevginizi hissettireceğiniz bu harika hediyeler ile onu çok ama çok mutlu edeceksiniz.

 

Aşk en güzel sözcüklerin en derin duyguların ve en hisli dokunuşların duygusu…Aşk iki kalbin birbirleri için atması gibi bir şey…Derinden… Siz de sevgiliniz için bu harika hediyeleri alarak ona olan aşkınızı taçlandırın:)

 

Sevgilinizin şıklığına şıklık katacak bu harika hediyeler ile onun aklını başından alacaksınız. Sevgilinizin aşkı ilk günkü gibi taze kalacak:)

 

Aşkın en güzel hali onu sevdiğiniz ve değer verdiğiniz halidir. Sevginize ve sevgilinize verdiğiniz değer ve önem ne kadar artarsa ilişkiniz o kadar sağlam o kadar uzun ömürlü ve bir o kadar da kalıcı olur.  Aşkınızı mutlu edin. Ona bu sevgililer gününde bu harika hediyelerden alarak ona mükemmel bir sürpriz yapabilirsiniz.

Aşkınız İçin Sevgililer Günü Hediyesi Seçenekleri

 

Be sevimli ve şık kırmızı pabuçlar, sevgilinize alacağınız harika bir sevgililer günü hediyesi olacak.

Oldukça şık bir tasarıma sahip olan bu cüzdan kız arkadaşınıza çok yakışacak güzde bir hediye olacak.

 

Şık bir kolye sevgilinize çok yakışacak bir sevgililer günü hediyesi olacak.

 

,

Sevgiliniz sevgililer gününde bu harika hediyelerde oldukça şanslı olacak:)

 

 

Kız arkadaşınıza çok ama çok yakışacak bu harika eteği alarak onu mutlu edin:)