Erkeğe Doğum Günü Hediyesi Fikirleri

Doğum günü, herkesin sevdikleri tarafından hatırlanmak ve sürprizlerle karşılanmak istediği bir gündür. Doğum günlerini gereksiz bulanlar olsa bile, biz de bu tür günlerin güzel anılar biriktirmek için harika fırsatlar olduğu fikrindeyiz. Yapılan sürprizler sevginin tezahürüdür. İnsanların kendilerini iyi hissetmeleri için sevildiklerini bilmeleri gerekir. Birine verebileceğiniz en değerli şey de sevginizdir. Erkeğe hediye seçmek her ne kadar zor gözükse de, erkeklerin küçücük sürprizlerden bile dünyanın en mutlu kişisi olabileceğini unutmayın. Babanızın, sevgilinizin, erkek kardeşinizin ya da erkek arkadaşınızın doğum günü yaklaştıysa ve sizin aklınızda “Erkeğe doğum günü hediyesi ne alınır?” sorusu dönüyorsa, sizin için bir araya getirdiğimiz en güzel doğum günü hediyesi fikirlerimizi kaçırmayın deriz!

 

Erkek için Doğum Günü Hediyeleri

Doğum günü gibi özel günler yaklaştığında siz de ne hediye alacağını şaşıranlardan mısınız? Öncelikle oturup hediye alacağınız kişinin nelerden hoşlanacağını gözden geçirmeniz gerekiyor. Klişe hediyelerden sıkıldıysanız da, sadece hediye edeceğiniz kişi için hazırlanan isme özel hediyeleri tercih edebilirsiniz.

Erkeğe hediye kalıbı oldukça geniştir. Babanıza alacağınız doğum günü hediyesi ile sevgilinize alacağınız doğum günü hediyesi tabi ki her zaman aynı olmayabilir. Sevgiliniz için daha romantik hediyeler tercih ederken, babanız için daha kullanışlı ve yaşına hitap eden ürünler seçebilirsiniz. Biz tüm erkeklere hediye edilebilecek en kullanışlı ve en çok tercih edilen ürünleri sizin için bir araya getirdik. Bakalım hangi hediye fikri aklınıza daha çok yatacak 🙂

Erkeğe Hediye Denince Akla İlk Gelen En Popüler 5 Ürün

 

✩ Parfüm

Hediye denildiği zaman akla ilk gelen ürünler listesinde parfüm olmazsa olmazdır. Erkekler için oldukça önemli bir yere sahip olan parfümler ideal doğum günü hediyesidir. Siz de John Varvatos, Lacoste, Calvin Klein gibi marka ismiyle bile herkesi mest etmeyi başaran parfümleri tercih edebilirsiniz.

 

✩ Çakmak

Bir erkek sigara kullansa da kullanmasa da Zippo çakmağın hayranıdır. Duruşuyla, metalik oluşuyla herkesin kalbine taht kurmayı başaran Zippo çakmaklar, bir erkeğin sahip olabileceği en güzel hediyelerden biri. Babanıza, sevgilinize kısacası tüm sevdiklerinize bu çakmağı gönül rahatlığıyla hediye edebilirsiniz. Sigara kullanmayanlar için Zippo el ısıtıcıları tercih edilebilir.

✩ Tesbih

Tesbih derken klasik tesbihleri kast etmiyoruz elbette. Ağırlığıyla göz dolduran, şık kutusuyla hediye edeceğiniz erkeği heyecanlandıracak olan marjinal tesbihlerden bahsediyoruz. Şifalı taşlardan hazırlanıp, stresi – sıkıntıyı alan tesbihleri tercih ederek siz de marjinalliğinizi gözler önüne serebilirsiniz.

 

✩ Gömlek

Erkeklere en çok hediye edilen ürünlerden birisi de hiç tartışmasız gömleklerdir. Herkes haklı olarak hediyesini aldığı kişinin üzerinde görmek ister ve gördüğünde çok da mutlu olur. Doğum günü olan erkeğin tarzına uygun gömleği bulduğunuz anda kaçırmayın. Erkekleri en çok mutlu eden hediyelerden biri gömlektir. Klasik bir pasta ile doğum gününü geçiştirmek yerine Beymen‘den alacağınız şık bir gömlek doğum günü olan erkeği çok daha fazla mutlu edecektir.

 

✩ Takı ve Aksesuarlar

Şık görünmeye her daim önem veren erkekler için takı ve aksesuarları vazgeçilmezleridir. Saat, bileklik, kol düğmesi gibi aksesuarlar erkekleri mutlu eden ve şıklığına şıklık katan ürünlerdir. Siz de ne hediye alacağınıza karar veremediyseniz bu ürün seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Erkek Sevgiliye Alınabilecek En Güzel Hediye Fikirleri

Erkek arkadaşınıza ne hediye alacağınız konusunda kararsızsanız size en büyük desteği sağlayacak olan bu hediyeler herkesin büyük beğenisini kazanacak! Siz de erkek arkadaşınıza en özel günü yaşatarak ona en büyük mutluluğu sunmak istiyorsanız bu hediye fikirlerimizi kaçırmayın.

Erkeğe hediye olarak verilebilecek en özel seçenekler arasında yer alan bu ürünler erkek arkadaşınızın vazgeçilmezleri arasında yer alacak! Erkeklere hediye seçmek bayanlara hediye sunmaktan çok daha zordur. Siz de sevgilinize onu ne kadar çok sevdiğinizi ifade edebileceğiniz en ideal hediyeyi vermeye hazır olun!

Erkek Sevgiliye Hediye Ne Alınır?

Tuttuğu Takımın Orijinal Forması

Genel olarak erkekler için futbol denildiği zaman akan sular durur. Alacağınız hediyenin sevgilinizi dünyanın en mutlu insanına dönüştürmek istiyorsanız, tuttuğu takımın formasını alarak ona büyük bir mutluluk yaşatabilirsiniz. Gs Store, Kartal Yuvası, Fenerium  gibi mağazalardan orijinal formalara ulaşabilirsiniz.

Romantik Sinema Biletleri

Sevgilinize verebileceğiniz en güzel hediyelerden birisi de size birlikte zaman geçirme olanağı sunan sinema biletleridir. Romantik bir film tercih ederek, sevgilinize onunla birlikte sinemaya gitmek istediğinizi dile getirebilir ve biletleri çoktan aldığınızı sevgilinize itiraf edebilirsiniz.

Kullandıkça Sizi Hatırlayacağı Aksesuarlar

Kadınlar için takılar ne kadar önemli ise, erkekler için de aksesuarlar o kadar önemlidir. Sevgilinize kullandıkça sizi hatırlatacak orijinal şıklığa sahip aksesuarlar hediye edebilirsiniz. Zippo çakmak, deri cüzdan, şık kol saati, kol düğmeleri, kravat, güneş gözlüğü gibi pek çok aksesuar erkeklerin sevdiği ve kullandığı aksesuarlardır.

Fanatik Sevgiliye Maç Bileti

Alacağım hediye sevgilimin ayaklarını yerden kesmeli” diyorsanız ve sevgiliniz tam bir futbol fanatiğiyse, alacağınız hediye tabii ki de maç bileti olmalı. Ancak böyle bir hediye sevgilinizin ayaklarını yerden kesebilir. Sevgilinize onu çok mutlu edecek bir sürpriz yapmaya hazır olun!

Erkeğe El Yapımı Hediye Seçenekleri

Sevgilinize ona değer verdiğinizi hissettirebileceğiniz harika hediyeler vermek istiyorsanız bir an önce kollarınızı sıvamalısınız. Kendi ellerinizle hazırlayacağınız hediye seçenekleri sevgilinize kendisini çok daha özel hissettirecek!

Şimdi, sevgiliniz için neler yapabileceğinizi gözden geçirelim. Ellerinizle hazırlayabileceğiniz en kolay hediye seçeneklerinin videolarını sizin için aşağıya liste yapıyoruz.

✩ Erkekler için El Yapımı Bileklik 


Sevgiliniz aksesuar kullanmayı seviyorsa, kendi ellerinizle hazırlayacağınız bu spor bileklik onun vazgeçilmezleri arasındaki yerini alacaktır. Detaylara videodan ulaşabilirsiniz.

✩ El Yapımı Aşk Kutusu

“Aşk emek ister” kaidesi gereğince siz de sevgiliniz için çaba sarf ederek ortaya aşk dolu bir hediye çıkarmaya ne dersiniz? Romantizm kokan bu hediye kutusu, erkek arkadaşınızın şimdiye kadar aldığı en anlamlı hediye olacak.

✩ El Yapımı Romantik Fotoğraf Çerçevesi

Aşkınızı tek bir fotoğrafla özetlemenizi istesek sevgilinizle çekildiğiniz hangi fotoğrafı tercih ederdiniz? Tercih edeceğiniz o fotoğrafı kendi ellerinizle hazırlayacağınız aşk dolu bir fotoğraf çerçevesiyle sevgilinize hediye etmeniz unutulmaz bir sürpriz olacaktır.

✩ El Yapımı Harf Dekoratif Ahşap

Sevgilinize “İsminin baş harfini kalbime kazıdım” demeniz için harika bir fırsat! Süsleyeceğiniz ahşap dekoratif harfler, sevgilinizin odasına ayrı bir hava katacak. Hatta siz isimlerinizin baş harflerini süsleyerek sevgilinize hediye edebilirsiniz.

✩ El Yapımı Romantik Sihirli Mesaj Kartı

İnsanın sevgisini dile getirmesi zor değildir. Zor olan sevgisini dile getirme yöntemidir. Siz de sevgilinize onu ne kadar çok sevdiğinizi ilginç bir şekilde gözler önüne sermek istiyorsanız, bizzat hazırlayacağınız sihirli mesaj kartları sevgiliniz için unutulmaz olacak.

 

Erkeğe Alınacak Hediyeler

31 Aralık tarihi hızla yaklaşıyor. şafak sayıyoruz artık. Yılbaşına bir gün daha yaklaştık, bir gün daha… Bu yüzden aralık ayı sürekli gün saymakla geçiyor. Planlar, programlar… Nerelere gidilse, neler yenilse, kimlerle beraber olunsa… Karmakarışık bir sürü düşünce… Heyecanlı, güzel düşünceler… Sizin planlarınız neler peki? Nerelere gideceksiniz, neler yapacaksınız? Daha karar vermedim diyorsanız eğer şunu soralım: Yılbaşında sevdiklerinize hediye almayı düşünüyor musunuz? Evet dediğinizi varsayıyor ve yazımıza devam ediyoruz. Erkek arkadaşınız, babanıza, abinize ya da arkadaşınıza neler almayı planlıyorsunuz? Var mı şöyle aklınızda ilginç fikirler? Erkeğe hediye almak zordur uyaralım. O zaman gelin size en baştan fikir verelim. Bu fikirler doğrultusunda karar vermenize yardımcı olalım. Hadi aşağı bekliyoruz sizi. 🙂 Okumaya devam et