Sevgililer Gününe Gereken Önemi Veriyor Muyuz ?

O kadar çok özel gün türetilmeye başlandıki bu özel günler sayesinde bazı çok önemli özel günler arada kaynar oldu. Her ay neredeyse en az dört-beş önemli gün karşımıza çıkıyor. Her yanımızı sarmış özel günler diye isyan ediyoruz bazen. Bu isyan sonrasında birçok özel gün kaba tabir güme gidiyor. Sonrasında bu özel günü atlamanın çilesi de işin cabası!

Hayatımızda bazı günler vardır ki kesinlikle unutmamamız gereken. Annemizin ya da babamızın doğum günü gibi ya da evlilik yıl dönümleri gibi. Hele bir ilişkiniz varsa bu ilişkiniz için en az yıl dönümüz kadar önemli bir gün olan sevgililer günü. Asla ama asla hafife alınacak birgün olmayacaktır. İlişki dediğimiz şey geleceğimizde bizimle beraber bir hayat geçireceğine inandığımız bir insan ile evlilik öncesinde yaşadığımız seviyeli, saygılı, sevgili ve bol aşklı bir durumdur. Böylesine özel bir durumun içinde bulunan bir ilişki de hayatımızda en önemli yere sahiptir. İş hayatı ve ev hayatı gibi sıradan bir yaşamın en büyük eğlencesi, en büyük paylaşımı. Zamanı geldiğinde en mutlu olduğunuz anı, zamanı geldiğinizde en hüzünlü anınızı paylaştığınız sevgilileriniz için bu özel günü kesinlikle ama kesinlikle küçümsemeyin. Çünkü bir birlikteliğin ömrü o birlikteliğe baktığınız şekilde gelişecektir. Nasıl ki bir çiçeğe küçük bir müdahele gibi gözükse de su vererek yeşermesini sağlarsanız, ilişkinizi de özel günlerde hatırlayarak ve hatırlatarak çok daha özel ve çok daha müthiş kılabilirsiniz. Bunu nasıl yapabileceğinizi elbette biliyorsunuz. Güzel bir romantik akşam yemeği ve içerisinde sevgilinizi anlatan, sevgilinize verdiğiniz değeri gösteren küçük bir hediye ile bunu yapmanız, bunu karşınızdaki insana göstermeniz çok olağan.  Önünüzde hızla yaklaşan bir sevgililer günü var be bu özel günü kesinlikle küçümsememeniz gerektiğini bir şekilde size anlatmaya çalıştık ve ikna olduğunuza inanıyoruz. Bunun bilincinde olan bizler de sizin için sevgililer günü için sevgilinize hediye etmeniz üzere birbirinden özel sevgililer günü hediyesiseçtik. Hatırlanmak ve hatırlamak bir şeyleri emin olun ki her şeye bakışınızı değiştirecek! Unutmayın, bugün diğer günler gibi tek kişilik değil. Bugün sevgiliniz ve sizin için iki kişilik, özel birgün. Bu yüzden asla böylesine özel bir günü küçümsemeyin. Biz de sizlere Aşkınıza Sevgililer Gününde Ne Alınır gibi bir sürü hediye alternatifini sunuyoruz!

Sevgililer Gününe Yalnız Girilmemesi İçin Yapılması Gerekenler

Çok yoğun çalışıyor olabilirsiniz ya da bu mevsimlerde tüm miskinliğiniz üzerinizde. Evde film izlemek, dizi izlemek arkadaşlar ile oturup bir şeyler içmek çok hoşunuza gidiyor. Ama durun! Hayat sizce de her zaman böyle mi devam edecek? Yoksa siz de o klasik “Bekarlık sultanlıktır!” yalanına inananlardan mısınız? Öyle olmalısınız ki ev-iş arası mekik dokuduğunuz hayatınızda hiçbir değişiklik yok. Her şey çok sıradan. “Şimdi sevgilim olsa beni kıskanır, istediğimi yapamam” diyorsanız yanılıyorsunuz. Şu an bir sevgiliniz yok ve istediğinizi sözde yapıyorsunuz. Mutlu musunuz? Açık bir şekilde bunu bize söyleyebilir misiniz? Evet gülümsüyoruz sizin halinize çünkü yalnızlık sadece Allah’a mahsustur.Belki kötü bir ilişkiden çıktınız, belki korkuyorsunuz ancak hayat korkmakla geçmez. Şimdi bir silkelenip kendinize gelin! Yaklaşan sevgililer günü öncesinde kendiniz için bir sevgili bulmaya çalışın. 🙂

Okumaya devam et

Şımartan Sevgililer Günü Hediyeleri

Eski Roma’da adeta gelenek haline dönüşen ve halkın çok önem verdiği 14 Şubat Sevgililer Gününü 2013 yılında da tazeliğini koruyarak kutluyor ve bu geleneğin temsilcileri olarak devam ettiriyoruz. Bu özel günde çiftler birbirleri için aşklarını temsilen aldıkları hediyeler ile güzel bir gün geçiriyor ve hediyeleşip birbirlerinin gönüllerini alıyor ve aşk tazeliyorlar. Siz de aşkınızla harika bir gün geçirin:) Sizler için özel olarak tasarladığımız bu harika tasarımlara sahip sevgililer günü hediyelerini ona alarak onu çok mutlu edebilir, hediye seçme konusunda ne kadar büyük zevk sahibi olduğunuzu da ona gösterme şansı yakalayabilirsiniz:)

Sevgiliyi Şımartan Sevgililer Günü Hediyeleri

İni kolye inci gibi kadınlara yakışır…

Göz alıcı şıklığa ve oldukça güzel bir tasarıma sahip olan bu inci kolye kız arkadaşınıza sevgililer gününde armağan edeceğiniz çok şık ve çok güzel bir hediye olacak. Sevgiliniz ona armağan ettiğiniz bu harika kolyeye adeta bayılacak:)

 

 

Kokusuyla sevgilinizi mest edecek olan bu harika parfüm kışkırtıcı ve çekici aroması ile, sevgilinizle adeta bütünleşen bir koku olacak. Partneriniz bu kokuya bayılacak, tabii siz de:)

 

Oldukça şık ve zarif bir tasarıma sahip olan bu elbise, sevgilinize armağan edeceğiniz oldukça şık ve de oldukça güzel bir hediye olacak.

 

Aşkınıza aşk dolu sevgi dolu tasarımlarla dizayn edilen bu harika hediyeleri alarak onu hem mutlu edebilir hem de ona harika bir sevgililer günü yaşatabilirsiniz:)

Sevgilinizi adeta bir kül kedisine dönüştürecek bu harika tasarım kıyafetler, ona çok yakışacak ve çok beğeneceği harika sevgililer günü hediyeleri olacak:)

 Sevgiliyi Şımartacak Hediye Alternatifleri

 

Pembe pembe, gönlüm sende diye boşuna dememişler:) Şeker bir pembeden dizayn edilen bu harika hırka, yumuşacık kumaş tasarımı ile adeta sevgilinizi sarıp sarmalayacak:) Bu sevimli ve şık hırka, kız arkadaşınıza çok ama çok yakışacak.

 

Birbirinden şık tasarıma sahip bu harika hediyeler ile sevgilinizi çok mutlu edebilirsiniz:)

Yukarıdaki pembe hırkanın altına renk bakımından oldukça uyacak mini şort sevgilinize alacağınız güzel bir hediye olacak.

 

Bu harika tasarıma sahip yoğun olarak pembe rengin tasaırmda hakim olduğu iphone telefon kılıfları sevgilinize alacağınız güzel bir hediye olacak.

Bu şık ayakkabılar sevgilinize çok ama çok yakışacak:) Sevgilinizle aşk dolu sevgi dolu bir gün dileriz:)