Görenleri Güldürecek İlginç Öğretmenler Günü Hediyesi

24 Kasım Öğretmenler Günü yaklaşınca kalemler, defterler vb. klasik hediyeler ön plana çıkıyor. Eğer bu klasik hediyelerle öğretmenler gününü kutlamak istemiyorsanız şuan doğru adrestesiniz.

Öğretmenler gününde de farkını ortaya koymak isteyenler hazırladığımız ilginç hediyeler listesini mutlaka incelemeli. İşte birbirinden ilginç öğretmenler günü hediyeleri…

Yeni Çıkan En İlginç Öğretmenler Günü Hediyesi 

gorenleri-guldurecek-ilginc-ogretmenler-gunu-hediyesi-01

Kitapseverler kitap ayracını en az kitapları kadar severler. Siz de öğretmeninize bir kitap ayracı hediye edebilirsiniz. Bu kitap ayracı ise diğerlerinden oldukça farklı. Yaprak tasarımındaki kitap ayracı görenleri şaşırtacak.

gorenleri-guldurecek-ilginc-ogretmenler-gunu-hediyesi-02

Bir tanecik ödülleri; öğretmeninize özel olarak tasarlanabiliyor. Sadece öğretmenler gününde değil diğer özel günlerde de bu özel hediyeyi özel olarak tasarlayabilirsiniz.

gorenleri-guldurecek-ilginc-ogretmenler-gunu-hediyesi-03

Kül yutmaz hocalar her okulda vardır. O öğretmenlerin dersinde değil kopya çekmek, teşebbüs etmek dahi büyük cesaret ister. 🙂 İşte kül yutmaz hocalar için hazırlanmış görselle oluşturulan öğretmenler günü hediyeleri.

gorenleri-guldurecek-ilginc-ogretmenler-gunu-hediyesi-04

Okulda klasikleşen cümleler vardır. Bu cümlelere öğrencilik yaşayan herkes tanıklık etmiştir. Güldüren sorularla hazırlanan tişörtler o anıları hep taze tutacak…

gorenleri-guldurecek-ilginc-ogretmenler-gunu-hediyesi-05

Cetvel üzerine öğretmenler günü mesajını ve öğretmeninizin adını yazdırmak ister misiniz? Bu ilginç hediye için tek yapmanız gereken sipariş verirken gerekli bilgileri vermek.

gorenleri-guldurecek-ilginc-ogretmenler-gunu-hediyesi-06

Okul hayatında aferin ve pekiyi kalıpları hiçbir zaman değişmez. İşte öğretmeninizin işini kolaylaştıracak pratik ve bir o kadar da ilginç hediye. Yıldızlı aferinler bu özel hediye sayesinde daha kolay alınacak. 🙂

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.