Futbol Aşığı Babalara Babalar Günü Hediyeleri

Babanızın en keyif aldığı şey ne diye sorsak cevabınız futbol maçı izlemek olurdu değil mi? Tuttuğu takımın maçlarının yanı sıra diğer takımların da maçlarını kaçrımayan tam bir futbol aşığı babaya sahipseniz ona bu aşkını anımsatacak eğlenceli bir hediye seçebilirsiniz. Sizin için derlediğimiz futbol aşığı babalara özel tasarlanan ürünlerden dilediğinizi seçerek babalar gününde babanızın sevincini ikiye katlayabilirsiniz. Maç hakkında yaptığı yorumların ne kadar yerinde olduğunu onaylayacağınız babanızın bu ürünleri seveceğinden eminiz.

 

Maçkolik Babalara Özel Babalar Günü Hediyeleri

 

Yorumcu Babalara – Kupa

futbol-asigi-babalara-ozel-babalar-gunu-hediyeleri-1

Tuttuğu takımın hiçbir maçını kaçırmayan babanıza maç izlerken içeceklerini keyifle yudumlayacağı bir kupa bardak armağan edebilirsiniz. Yaptığı yorumların doğru olduğunu ve en iyi taktikleri onun bildiğini anımsatacak olan kupa bardakla maçlar artık babanız için daha keyifli geçecek.

 

Yorumcu Babalara – HDF Duvar Saat

futbol-asigi-babalara-ozel-babalar-gunu-hediyeleri-2

Renklerine gönül verdiği takımın maçının olduğu sabaha tezahüratlarla uyanan, maç saatine kalan dakikaları sayan babanıza HDF Duvar Saati armağan edebilirsiniz. Her maçta saniyelerin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anlayan babanız bu saate bayılacak.

 

Yorumcu Babalara – Magnet

futbol-asigi-babalara-ozel-babalar-gunu-hediyeleri-3

Teknik ve taktiğin usta yorumcusu babanıza verebileceğiniz en renkli hediyelerden biri de magnet. Taktik tablosu şeklinde tasarlanan magnet üzerine mesajınızı ekleyebilir ve futbol aşığı babanıza olan sevginizi onun futbol aşkıyla anlatabilirsiniz.

 

Yorumcu Babalara – Kare Kanvas Tablo

futbol-asigi-babalara-ozel-babalar-gunu-hediyeleri-4

Babanıza olan sevginizi en iyi anladığı konu üzerinden dile getirmeye ne dersiniz? Futbol deyince akan suları durduran babanıza taktik tablosu şeklinde tasarlanan kanvas tablo üzerine mesajınızı ekleyerek özel bir hediye hazırlayabilirsiniz. Duvarını renklendirecek bu tablo ona verebileceğiniz en güzel hediye olduğundan şüpheniz olmasın.

 

Yorumcu Babalara – Mause Pad

futbol-asigi-babalara-ozel-babalar-gunu-hediyeleri-5

Futbol maçı olduğunda tüm işini bir kenara bırakıp maçı izlemeye başlayan babanızı iki türlü de mutlu edecek bir ürünümüz var. Hem futbol tutkusuna hem de iş yerine uygun olan Mouse pad babanız için en güzel hediye olacak.

 

Yorumcu Babalara – Kare Yastık

futbol-asigi-babalara-ozel-babalar-gunu-hediyeleri-6

Televizyon karşısında maç izlerken her önemli atakta hop oturup hop kalkan babanıza konforlu bir maç izleme ortamı yaratmak istiyorsanız kare yastık armağan edebilirsiniz. maç sonrası dinlenmek için kestirme yaparken de kullanacağı yastık fırsatını kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.