Eşinize Kullanışlı Sevgililer Günü Hediyeleri

Hayat arkadaşınıza, aşkınıza, biricik sevgiliniz eşinize 14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi’ni düşündünüz mü? Yoksa hala düşünmediniz mi? “Ama o da düşünmemiştir ki” tarzında düşünceleri hemen çöpe atıyorsunuz ve eşinize layık güzel ve kullanışlı hediyeler düşünmeye başlıyorsunuz değerli takipçiler. Ya da durun ya ben yardımcı olayım size. Şaka değil ciddiyim, yani bu 14 Şubat hediye seçimini birlikte yapalım, tabi isterseniz. Hediye seçimine geçmeden önce şu hatırlatmaları yapmak istiyorum. Unuttuğunuzu kastederek değil sadece ufak bir hatırlatma amacıyla bunları söylüyorum. Eşler insanların annesinden babasından çok birlikte yaşadığı güzel, nadide insanlardır. Onların kıymetini nasıl ki flört döneminde ve kaybettiğimizde biliyoruz anlıyoruz, evlendikten sonra da her anımızda bilelim. Hediye seçimini yaparken alabileceğiniz en güzel, en farklı hediyeyi seçin. Unutmayın ki bu hediyeler aşkınızı dolayısıyla kişiliğinizi, sizin için aşk nedir, bunu da anlatan değerli ürünlerdir.

Eşime Sevgililer Günü’nde Nasıl Bir Hediye Almalıyım?

Bu gözlükler eskiden modaydı öyle değil mi? Size bir sır vereyim, modası geçmedi bu gözlüklerin 🙂

Çeşit çeşit bileklikler eşinizin aksesuar dolabını genişleteceği gibi kıyafetlerine ve duruşuna da ayrı bir hava katacak.

Bıyıklı kediler oldum olası dikkatimi çekmiştir. Çok sempatik oluyo bıyıklı kediler di mi 🙂 Böyle bir kedinin bulunduğu kahve fincanı nasıl bir hediye seçimi olur sizce?

Çiçekli böcekli bir cüzdan seçeneği sunuyorum sizlere. Eşiniz bu cüzdanı artık hayatın her anında yanında taşıyabilecek. Şimdikini de taşıyor demeyin lütfen şıklığı düşünerek söyledim ben 🙂

Boncuk taşlarla etrafı sarılmış ortasında ışıl ışıl pulların bulunduğu güzel bir kolye de seçeneklerimiz arasında.

 

Evli Çiftler İçin Sevgililer Günü Hediyeleri

Eşinize ayakkabıda son modayı hediye olarak sunun. Hem zarif hem de ortopedik olan bu ayakkabı eşinizi oldukça sevindirecek.

Bu kıyafetin üzerindeki pullar ürüne çok ayrı bir hava katıyor.

Beyaz giyme söz olur… Olmaz olmaz yahu giyin siz 🙂 Böylesine şık bir elbise giyilmez mi hiç(bayanlara), böylesine şık bir elbise eşe hediye edilmez mi hiç(baylara) 🙂

Kurdeleli ayakkabılar çok hoş geliyor gözüme. Büyük ihtimalle eşiniz de beğenecektir bu açık ayakkabıyı 🙂

Çok şık bir küpe, eşiniz bu hediyeyi beğenmezse gelin bana dert yanın söz dinleyeceğim sizi 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir