Erkeklere Yılbaşı Hediyesi Ne Alınır?

2016 yılını iyisiyle kötüsüyle geride bırakmaya hazırlanırken yeni yıl için sevdiklerinize hediye seçme heyecanı sizi de sardı değil mi? Ancak erkeklere hediye almak oldukça zordur. Siz de bu durumdan mustaripseniz babanıza, erkek arkadaşınıza ya da eşinize alabileceğiniz hediyeleri sizin için seçtik. Yalnızca yılbaşı hediyesi olarak değil özel günlerde de sevdiklerinizi mutlu edecek hediyeleri gelin birlikte inceleyelim.

 

Erkeklere Özel Yılbaşı Hediyesi Fikirleri

Kişiye Özel Deri Hediye Seti

erkeklere-yilbasi-hediyesi-ne-alinir-1

Sürekli kullandığı aksesuarlarını ismine özel hale getirmeye ne dersiniz? Gerçek deriden üretilen cüzdan, kemer ve anahtarlığı severek kullanacaklarından emin olabilirsiniz.

 

Kişiye Özel İsim ve Tarih Yazılı Çakmak

erkeklere-yilbasi-hediyesi-ne-alinir-2

Erkeklerin cebinden eksik etmediği bir diğer aksesuarları da çakmaklar. Rüzgarda sönmeyen bu şık çakmağı babanızın ya da arkadaşınızın ismiyle daha anlamlı kılabilirsiniz.

 

Kişiye Özel Premium Tavla Seti

erkeklere-yilbasi-hediyesi-ne-alinir-3

Bir erkeğin ihtiyacı olan tüm aksesuarlar bu sette. Not defteri, kartvizitlik, kalem, cüzdan ve anahtarlığı erkeklerin en sevdiği oyunlardan tavlanın içerisine yerleştirdik ve bayılacakları bir yılbaşı hediyesi hazırladık.

 

Yılbaşına Özel 2li Rakı Bardağı Seti

erkeklere-yilbasi-hediyesi-ne-alinir-4

Rakı sofranızın eşlikçisi biricik arkadaşınıza yeni yılda da çilingir sofrası kurduracak bir hediye almak isterseniz üzerine mesajınızı yazdıracağınız rakı bardaklarından daha iyi bir seçenek düşünemiyoruz.

 

Kişiye Özel LED Işıklı Akrilik USB Bellek

erkeklere-yilbasi-hediyesi-ne-alinir-5

Dosyalarını güvenle saklamasını istediğiniz sevdiklerinize yeni yılda ismine özel tasarladığınız USB belleği hediye edebilirsiniz.

 

Kişiye Özel Gümüş Kaplama Dikdörtgen Kol Düğmesi

erkeklere-yilbasi-hediyesi-ne-alinir-6

Şıklığından ödün vermeyen beyler için alabileceğiniz en afili hediyelerden biri de kol düğmeleri. Dikdörtgen kol düğmelerinin üzerine isimlerinin baş harflerini yazdıracak şıklıklarına şıklık katacaksınız.

 

Kişiye Özel Gold İkili Kalem Seti

erkeklere-yilbasi-hediyesi-ne-alinir-7

Siyah ve altın renginin muhteşem uyumu kullanılarak tasarlanan set tükenmez ve dolma kalemden oluşuyor. Üstelik sevdiklerinizin ismine özel hale getiriliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.