Erkek Arkadaşa Alınabilecek Yılbaşı hediyeleri

Sevgiliniz olsun ya da olmasın erkek arkadaşa hediye bulmak genelde zordur. Birçok kadın erkekler için uygun yılbaşı hediyesi bulmanın zorluğundan bahseder. Biz de sizin için bu durumu ortadan kaldıracak bir hediye listesi hazırladık.

Erkek arkadaşlar için alınabilecek hediyeler arasında romantik, ilginç ve kişiye özel olarak tasarlanan birçok ürün yer alıyor. Lafı fazla uzatmadan gelin yılbaşı hediyelerimizi birlikte inceleyelim.

 Erkekler Arkadaş İçin Yılbaşı Hediyeleri Listesi

 Kişiye Özel Deri Cüzdan

erkek-arkadasa-alinabilecek-yilbasi-hediyeleri-01

Her erkek cüzdan taşır. Erkek arkadaşınıza, babanıza ya da herhangi bir dostunuza bu kişiye özel olarak tasarlanan deri cüzdanı hediye edebilirsiniz. Üstelik üzerinde adı da yazıyor.

Kişiye Özel D S Damat Gömlek

erkek-arkadasa-alinabilecek-yilbasi-hediyeleri-02

Sıradan bir gömlek klasik bir yılbaşı hediyesi olabilir ancak bu gömlek için aynısını söyleyemeyiz. Üzerinde istediğiniz mesaj ve baş harflerin yazacağı gömlek tamamen kişiye özel olarak tasarlanıp adresinize iletiliyor.

Yılbaşı Kupaları

erkek-arkadasa-alinabilecek-yilbasi-hediyeleri-03

Arkadaşınızın adını kupa bardak üzerine yazdırarak yılbaşı hediyesini uzun yıllar sürecek bir anıya dönüştürebilirsiniz. Yılbaşı tasarımlı kupa bardak mutlu yıllar mesajını da taşıyor.

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Çakmak

erkek-arkadasa-alinabilecek-yilbasi-hediyeleri-04

Bu güzel hediye sayesinde sevgiliniz fotoğrafınızı her an yanında taşıyacak. Fotoğrafın basılı olduğu çakmak her çift için ideal bir hediye.

Kişiye Özel Yüzyılın En Yakışıklı Erkeği Sertifikası

erkek-arkadasa-alinabilecek-yilbasi-hediyeleri-05

İlginç bir hediyeyle arkadaşınızı şaşırtmak istiyorsanız bu ürünü mutlaka incelemelisiniz. Yüzyılın yakışıklısı yazan bu sertifika gönderdiğiniz fotoğrafla, oldukça gerçekçi bir şekilde tasarlanıyor.

 

Kişiye Özel Kol Düğmesi ve Kravat Seti

erkek-arkadasa-alinabilecek-yilbasi-hediyeleri-06

Tarzına düşkün erkeklerin mutlu olacağı bu hediye setinde; kol düğmeleri ve kravat yer alıyor. Üstelik düğmeler tamamen kişiye özel olarak üretiliyor. Şık kutusuyla gönderilen bu hediye setini yılbaşı hediyeleri listenize eklemelisiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.