En Sevgi Dolu 10 Öğretmenler Günü Hediyesi

Tercih edeceğiniz öğretmenler günü hediyesi samimiyetinizin en büyük temsilcisi olmalı… Öğretmeniniz için seçeceğiniz hediyenin sevginizi en iyi şekilde yansıtan ürünlerden oluşmasını istiyorsanız, alternatif hediye fikirlerimize göz gezdirmeden hediye alma kararı vermeyin deriz 😉

 En Anlamlı Öğretmenler Günü Hediyesi Fikirleri

1. Melek ve Güllü Kalpler Kokulu Taş Aranjmanı

en-sevgi-dolu-10-ogretmenler-gunu-hediyesi-1

Öğretmeninizi mis kokulu bir çiçek buketiyle mutlu etmeye ne dersiniz? Kokusunu ve şıklığını yitirmeyecek bu aranjman, melek figürüyle de melek kalpli öğretmeninizi temsil edecek. Siz de alacağınız canlı çiçeklerin 3-4 gün sonra solup gitmesi yerine, böyle dekoratif bir buket tercih edebilirsiniz.

 

2. Öğrencili Öğretmenler Günü Kupaları

en-sevgi-dolu-10-ogretmenler-gunu-hediyesi-2

Kız ve erkek temalı iki farklı tasarımdan oluşan bu kupa bardaklar tamamen kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Bir tarafına dilediğiniz mesajı, diğer tarafınaysa öğretmeninizin ismini yazdırabildiğiniz bu kupalar, öğretmeninizin kendisini fazlasıyla özel hissetmesini sağlayacak.

 

3. Öğretmene Özel I Love You  Masa Saati

en-sevgi-dolu-10-ogretmenler-gunu-hediyesi-3

Öğretmeninize her daim onu çok seveceğinizi hatırlatacak bu şirin masa saati de tamamen öğretmeninize özel olarak hazırlanacak. Saatin üzerine öğretmeninizin ismini yazdırabiliyorsunuz.

 

4. Kalpli Ahşap Defter

en-sevgi-dolu-10-ogretmenler-gunu-hediyesi-4

Öğretmeninize şimdiye kadar sahip olduğu en özel defteri hediye eden kişi siz olmak ister misiniz? Öğretmeninizin ismiyle kendi isminizi yazdırabildiğiniz bu ahşap deftere 24 Kasım hatırası yazısını da ekleyebiliyorsunuz 🙂

 

5. İsim Yazılı Kalp Ayna

en-sevgi-dolu-10-ogretmenler-gunu-hediyesi-5

Öğretmeninizin ismine özel hazırlanan kalp aynalarımızı nasıl buldunuz? 🙂 Sevginizi ifade etmeniz bu şık ayna sayesinde hiç zor değil!

 

6. 

Öğretmene Özel Çiçekli Sertifika

 

en-sevgi-dolu-10-ogretmenler-gunu-hediyesi-6

Öğretmeninize şıklığıyla dikkat çeken bir hediye vermek isterseniz 4 farklı tasarım modeli bulunan bu sertifikalarla tanışmaya ne dersiniz? Üzerindeki metinleri dilediğiniz gibi değiştirebildiğiniz bu sertifika öğretmeninizin çok hoşuna gidecek.

 

7. Kalp Şeklinde Su Küresi Fotoğraf Çerçevesi

en-sevgi-dolu-10-ogretmenler-gunu-hediyesi-7

Sevgi dolu, içerisinde minik kalplerin uçuştuğu mini bir fotoğraf çerçevesine ne dersiniz? Kar küresine benzeyen fakat kar taneleri yerine içerisinde minik kalplerin bulunduğu bu su küresi öğretmeninize olan sevginizin temsilcisi olacak.

 

 8.  Altın Pırlantalı Kalp Sonsuzluk Kolye

en-sevgi-dolu-10-ogretmenler-gunu-hediyesi-8

Sonsuz işaretli kalp kolye ile öğretmeninize onu sonsuza kadar seveceğinizi hissettirebilirsiniz! Pırlanta sertifikası ile gönderilen bu kolye öğretmeninizin şıklığına şıklık katacak.

 

 

9. Öğretmenler Gününe Özel Harfli Çikolata

en-sevgi-dolu-10-ogretmenler-gunu-hediyesi-9

Farklı mesaj modellerinin bulunduğu mesajlı çikolata, öğretmenler gününün en lezzetli hediyesi olmaya aday!

 

10. Öğretmenlere Özel Dekor Hediye

en-sevgi-dolu-10-ogretmenler-gunu-hediyesi-10

Öğretmeninizin masasında daima ona sizi hatırlatacak bir ibare olsun istiyorsanız, üzerine öğretmeninizin ismini yazdırabildiğiniz bu akrilik ödülü kaçırmayın deriz 😉

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.