En Renkli Öğretmenler Günü Hediyesi Çeşitleri

Öğretileriyle yolunuzu aydınlatan öğretmeniniz için öğretmenler günü hediyesi seçmekte zorlanıyorsanız şimdiden 2016 yılının en çok sevilen hediyesi olacağını düşündüğümüz seçenekleri sizin için derledik. Öğretmenlerin günlük hayatta veya okulda kullanabileceği ürünlerden oluşan listemizde aksesuarlardan oyunlara, kıyafetlerden dekorasyon ürünlerine birçok seçeneği bulabileceksiniz.

 

En Tatlı Öğretmenler Günü Hediyesi Seçenekleri

Çıldıran Öğretmen Ürünleri

en-renkli-ogretmenler-gunu-hediyesi-cesitleri-1

Hepimizin yaptığı yaramazlıklarla öğretmenini çileden çıkardığı anlar olmuştur. Böyle durumlarda da öğretmenlerin verdiği tepkiler de genelde aynıdır. Her ne kadar yaramaz olsanız da öğretmeninizi unutmadığınızı gösterecek esprili bir hediye seçebilirsiniz. Öğretmeninizin kızdığında verdiği tepkileri duvar saati, bardak altlığı ve mouse pad üzerine yazarak eğlenceli bir hediye hazırlayabilirsiniz.

 

Öğretmen Sözleri Tişörtleri

en-renkli-ogretmenler-gunu-hediyesi-cesitleri-2

Tüm öğretmenlerin kurduğu “Neye gülüyorsunuz? Söyleyin hep birlikte gülelim.” cümlesini tişört üzerine yazdırarak öğretmeniniz için eğlenceli bir hediye tasarlayabilirsiniz.

 

Kişiye Özel 1 Numara Ödülü

en-renkli-ogretmenler-gunu-hediyesi-cesitleri-3

Okulun hatta dünyanın bir numaralı öğretmenine sahipseniz bu ödülü hak ediyor demektir. Bir rakamı şeklinde tasarlanan akrilik ödül üzerine duygularınızı anlatan mesajınızı ekleyebilirsiniz.

 

Öğretmene Hediye Fotoğraflı Kare Kanvas Tablo

en-renkli-ogretmenler-gunu-hediyesi-cesitleri-4

Size öğrettikleri için teşekkür niteliğinde bir kanvas tablo tasarlamak istiyorsanız  tek yapmanız gereken fotoğrafınızı ve mesajınızı bizimle paylaşmak. Ömür boyu duvarını süsleyecek olan tabloya her baktığında sizi anımsayacak.

 

Kişiye Özel Ahşap Kupa Bardak

en-renkli-ogretmenler-gunu-hediyesi-cesitleri-5

Ahşap kupalar hem ilginç hem de sağlıklı hediye seçeneklerinden biri. Şıklığıyla diğer kupa bardakları da geride bırakan kupa öğretmeninizin bir numaralı bardağı olacak.

 

Öğretmenler Günü Hediyesi Puzzle

en-renkli-ogretmenler-gunu-hediyesi-cesitleri-6

Yaşadığınız sorunlarda parçaları birleştirerek hızla sonuca ulaşan öğretmeniniz için parçaları birleştirerek öğretmenler günü mesajınıza ulaşmasını sağlayacak bir puzzle hazırlayabilirsiniz.

 

Kişiye Özel Aksesuar Seti

en-renkli-ogretmenler-gunu-hediyesi-cesitleri-7

Erkek öğretmenlere özel tasarlanan set çakmak, anahtarlık, kalem ve kol düğmesinden oluşuyor. Sette yer alan tüm ürünleri öğretmeninizin ismine özel hale getirebiliyorsunuz.

 

Kişiye Özel En İyi Matematik Öğretmeni Kupa Bardak

en-renkli-ogretmenler-gunu-hediyesi-cesitleri-8

Matematiği sizin için dört işlemden öteye taşıyan matematik öğretmeniniz için tasarlayacağınız kupa bardak üzerine onun ismini ekleyebilirsiniz. İlk anda siyah bir kupa gibi görünen sihirli kupayla öğretmeninize küçük bir sürpriz hazırlayın.

 

Kişiye Özel Domino

en-renkli-ogretmenler-gunu-hediyesi-cesitleri-9

Okuldaki boş vakitlerinizde öğretmeninizle domino oynamaktan keyif alıyorsanız bunu öğretmeniniz için biraz daha anlamlı hale getirmeye ne dersiniz?

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.