Erkeğe Doğum Günü Hediyesi Fikirleri

Doğum günü, herkesin sevdikleri tarafından hatırlanmak ve sürprizlerle karşılanmak istediği bir gündür. Doğum günlerini gereksiz bulanlar olsa bile, biz de bu tür günlerin güzel anılar biriktirmek için harika fırsatlar olduğu fikrindeyiz. Yapılan sürprizler sevginin tezahürüdür. İnsanların kendilerini iyi hissetmeleri için sevildiklerini bilmeleri gerekir. Birine verebileceğiniz en değerli şey de sevginizdir. Erkeğe hediye seçmek her ne kadar zor gözükse de, erkeklerin küçücük sürprizlerden bile dünyanın en mutlu kişisi olabileceğini unutmayın. Babanızın, sevgilinizin, erkek kardeşinizin ya da erkek arkadaşınızın doğum günü yaklaştıysa ve sizin aklınızda “Erkeğe doğum günü hediyesi ne alınır?” sorusu dönüyorsa, sizin için bir araya getirdiğimiz en güzel doğum günü hediyesi fikirlerimizi kaçırmayın deriz!

 

Erkek için Doğum Günü Hediyeleri

Doğum günü gibi özel günler yaklaştığında siz de ne hediye alacağını şaşıranlardan mısınız? Öncelikle oturup hediye alacağınız kişinin nelerden hoşlanacağını gözden geçirmeniz gerekiyor. Klişe hediyelerden sıkıldıysanız da, sadece hediye edeceğiniz kişi için hazırlanan isme özel hediyeleri tercih edebilirsiniz.

Erkeğe hediye kalıbı oldukça geniştir. Babanıza alacağınız doğum günü hediyesi ile sevgilinize alacağınız doğum günü hediyesi tabi ki her zaman aynı olmayabilir. Sevgiliniz için daha romantik hediyeler tercih ederken, babanız için daha kullanışlı ve yaşına hitap eden ürünler seçebilirsiniz. Biz tüm erkeklere hediye edilebilecek en kullanışlı ve en çok tercih edilen ürünleri sizin için bir araya getirdik. Bakalım hangi hediye fikri aklınıza daha çok yatacak 🙂

Erkeğe Hediye Denince Akla İlk Gelen En Popüler 5 Ürün

 

✩ Parfüm

Hediye denildiği zaman akla ilk gelen ürünler listesinde parfüm olmazsa olmazdır. Erkekler için oldukça önemli bir yere sahip olan parfümler ideal doğum günü hediyesidir. Siz de John Varvatos, Lacoste, Calvin Klein gibi marka ismiyle bile herkesi mest etmeyi başaran parfümleri tercih edebilirsiniz.

 

✩ Çakmak

Bir erkek sigara kullansa da kullanmasa da Zippo çakmağın hayranıdır. Duruşuyla, metalik oluşuyla herkesin kalbine taht kurmayı başaran Zippo çakmaklar, bir erkeğin sahip olabileceği en güzel hediyelerden biri. Babanıza, sevgilinize kısacası tüm sevdiklerinize bu çakmağı gönül rahatlığıyla hediye edebilirsiniz. Sigara kullanmayanlar için Zippo el ısıtıcıları tercih edilebilir.

✩ Tesbih

Tesbih derken klasik tesbihleri kast etmiyoruz elbette. Ağırlığıyla göz dolduran, şık kutusuyla hediye edeceğiniz erkeği heyecanlandıracak olan marjinal tesbihlerden bahsediyoruz. Şifalı taşlardan hazırlanıp, stresi – sıkıntıyı alan tesbihleri tercih ederek siz de marjinalliğinizi gözler önüne serebilirsiniz.

 

✩ Gömlek

Erkeklere en çok hediye edilen ürünlerden birisi de hiç tartışmasız gömleklerdir. Herkes haklı olarak hediyesini aldığı kişinin üzerinde görmek ister ve gördüğünde çok da mutlu olur. Doğum günü olan erkeğin tarzına uygun gömleği bulduğunuz anda kaçırmayın. Erkekleri en çok mutlu eden hediyelerden biri gömlektir. Klasik bir pasta ile doğum gününü geçiştirmek yerine Beymen‘den alacağınız şık bir gömlek doğum günü olan erkeği çok daha fazla mutlu edecektir.

 

✩ Takı ve Aksesuarlar

Şık görünmeye her daim önem veren erkekler için takı ve aksesuarları vazgeçilmezleridir. Saat, bileklik, kol düğmesi gibi aksesuarlar erkekleri mutlu eden ve şıklığına şıklık katan ürünlerdir. Siz de ne hediye alacağınıza karar veremediyseniz bu ürün seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Kağıttan Öğretmenler Günü Hediyesi Yapımı

Öğretmenler Günü yaklaşırken öğretmeninize pahalı hediyeler almak yerine ellerinizle hazırladığınız ve manevi değeri yüksek bir hediye hazırlamaya ne dersiniz? Üstelik sadece kağıt, makas ve yapıştırıcı kullanarak hazırlayabileceğiniz hediyeniz üzerine duygularınızı anlatan birkaç not da ekleyebilirsiniz. Kendi yaptığınız bu hediyenin sıradan bir hediyeden daha çok öğretmeninizi mutlu edeceğinden ve duygulandıracağından emin olabilirsiniz.

Kağıt, makas ve yapıştırıcıyla harikalar yaratmaya hazırsanız size birkaç önerimiz var. Hadi, vakit kaybetmeden siz de kolları sıvayarak öğretmeninize hediyesini yapmaya başlayın!

 

Kağıttan Ellerinizle Hazırlayabileceğiniz Öğretmenler Günü Hediyesi Fikirleri

1)

Üzerine mesajınızı ekleyebileceğiniz kalem şeklinde bu hediyeyi öğretmeniniz aynı zamanda kitap ayracı olarak da kullanabilir.

 

2)

kagittan-yapabileceginiz-ogretmenler-gunu-hediyesi-1

Öğretmeninizi ne kadar çok sevdiğinizi kollarınızı açarak gösteriyorsanız kendi ellerinizi çizerek bu hediyeyi hazırlayabilirsiniz. Üzerine de “seni bu kadar çok seviyorum” mesajını ekleyerek tabii.

 

3)

kagittan-yapabileceginiz-ogretmenler-gunu-hediyesi-2

İyi ki öğretmenim siz olmuşsunuz, iyi ki sizin sınıfınızda okuyorum demenin en tatlı hali bu hediye olsa gerek. Kağıda yazdığınız mesajın altına ufak bir hediye de ekleyebilirsiniz.

 

4)

kagittan-yapabileceginiz-ogretmenler-gunu-hediyesi-3

Kraft poşetten büyük bir ağaç yapabilir, ağacın dallarına da kutlama mesajlarınızı ekleyerek farklı bir hediye tasarlayabilirsiniz.

 

5)

kagittan-yapabileceginiz-ogretmenler-gunu-hediyesi-5

Öğretmenler gününe özel kek yapmaya ne dersiniz? Kek dilimini de böyle kendi hazırladığınız kutu içerisine yerleştirebilirsiniz.

 

6)

kagittan-yapabileceginiz-ogretmenler-gunu-hediyesi-4

Tanıdığınız en güzel, en tatlı ve en nazik öğretmen için böyle şirin mi şirin bir teşekkür hediyesi de hazırlayabilirsiniz.

 

7)

kagittan-yapabileceginiz-ogretmenler-gunu-hediyesi-7

Kraft renkteki kalın bir kağıdın üzerine kocaman bir kalp çizerek öğretmeninize tebrik kartı da hazırlayabilirsiniz.

 

8)

kagittan-yapabileceginiz-ogretmenler-gunu-hediyesi-6

Alacağınız canlı çiçekler birkaç gün sonra solacak. Bunu istemiyorsanız bir ömür masasında saklayacağı kağıttan çiçekler yapmaya ne dersiniz? Renkli kağıtlarla hem çiçekleri hem de saksıyı hazırlayabilirsiniz.

Özet

Beyler bayanlar acilen toplanalım  çok önemli bir mevzu var 🙂 Anneler günü gibi özel bir güne dikkat çekmek için böyle bir başlangıcı uygun gördük. Sevgililer günü hafızalardan silinmezken, anneler gününü nedense unutuveriyoruz. Ama artık ne yapıyoruz? Anneler günü gelmeden önce tüm dikkatleri o özel güne çekiyoruz. Siz de artık her sene aynı problemi yaşamaktan sıkıldınız mı? Hangi problem olacak yahu! Tabi ki de ne hediye alacağınıza karar verememe sıkıntınızdan bahsediyoruz. Bu sorundan muzdarib olanların sayısı bir hayli fazla olunca biz de “anneler günü hediyesi ne alınır?” başlıklı bir yazı yazma kararı aldık. Diliyoruz ki, bu hediye önerilerimiz sizin de kararsızlıklarınızın çözümü olur…

En Güzel Anneler Günü Hediyesi Fikirleri

Canım Annem Kavanozu – Anneye 365 Sevgi Mesajı Dolu Kavanoz

anneler-gunu-hediyesi-ne-alinir-1

İçinde en güzel sevgi sözcüklerinin yer aldığı, her güne bir tane olmak üzere toplam 365 tane anlamlı mesajın bulunduğu bu sevgi kavanozu annenizin alabileceği en sevgi dolu hediye olacak gibi gözüküyor.

Ürün detayları için tıklayın.

 

Kişiye Özel En İyi Anne Kupa Bardak

anneler-gunu-hediyesi-ne-alinir-2

İnsan, sevdiği kişilerden en güzel huylarını duymaktan haz alır. Hele ki sizin için tüm fedakarlıkları gözünü bile kırpmadan yapan anneniz, en güzel cümleleri herkesten çok hak eden kişidir. Annenizin fotoğrafını bastırıp, onu en iyi anne yapan özelliklerini yazdırabileceğiniz bu kupa bardak unutulmaz bir hediye olacak.

Ürün detayları için tıklayın.

 

Kahve Sever Anneye Anneler Günü Hediyesi

anneler-gunu-hediyesi-ne-alinir-3

Anneniz kahveyi, onsuz hayatı anlamsız bulacak kadar çok seviyorsa bu kahve setini mutlaka görmenizi tavsiye ederiz. Annenize özel olarak sertifika hazırlatabileceğiniz, içerisinde Osmanlı usulü kahve fincanlarının, kahve tepsisi, bardak ve kahve paketinin bulunduğu bu set kahvesever tüm annelerin gözdesi olmaya geliyor.

Ürün detayları için tıklayın.

 

Anneye Çöp Adam İkili Yastık Seti

anneler-gunu-hediyesi-ne-alinir-4

Her kullandığında annenize sizi hatırlatacak, belki de annenizin kullanmaya kıyamayacağı güzellikteki bu yastıklara annenizle kendi isminizi yazdırabiliyorsunuz.

Ürün detayları için tıklayın.

 

Anneye Kişiye Özel Ahşap Çerçeve

anneler-gunu-hediyesi-ne-alinir-5

Annenize sunabileceğiniz tüm övgü kelimelerinin üzerinde yazılı olduğu bu fotoğraf çerçevesine dilediğiniz mesajı yazdırabilirsiniz. Ahşap fotoğraf çerçevesini annenize hediye etmeden önce en güzel fotoğrafınızı çerçeveye yerleştirmeyi unutmayın.

Ürün detayları için tıklayın.

 

Anneye Özel Ahşap El Aynası

anneler-gunu-hediyesi-ne-alinir-6

Kadınların aynalarla arasının ne kadar iyi olduğunu herkes bilir. Sizin anneniz de eşyalarından en çok makyaj aynasına değer veriyorsa, üzerine isim yazdırılabilen bu ahşap aynayı bir an önce annenize hediye etmenizde fayda var.

Ürün detayları için tıklayın.

 

Anneye Özel Ahşap Tepsi

anneler-gunu-hediyesi-ne-alinir-7

Misafirlerini güleryüzüyle karşılayan ve onları memnun etmeye gönüllü olan annenize, ikramlarında kulaklarınızı çınlatacağı bir anneler günü hediyesi vermeye ne dersiniz? Mesajlı bu ahşap tepsi tam sizlik!

Ürün detayları için tıklayın.

 

Anneler Gününe Özel Mesajlı Mutfak Önlüğü

anneler-gunu-hediyesi-ne-alinir-8

Sevgi ve övgü dolu bir mutfak önlüğüne hiçbir anne hayır diyemez herhalde öyle değil mi? Kalpli tasarımıyla etrafına sevgi aşılayan bu mutfak önlüğü, annenizin mutfakta geçirdiği vakti daha da anlamlı hale getirecek.

Ürün detayları için tıklayın.