Çiçeği Burnunda Babalara Özel Babalar Günü Hediyeleri

Baba olmanın heyecanını tarif etmek mümkün değildir hele ki ilk kez yaşıyorsanız. Bebeğini ilk gördüğü an, minik ellerini tuttuğu ve kucağına aldığı anlar babalar için hayatında unutamayacağı anlar arasındadır. Siz de eşinize ilk babalar gününde unutamayacağı ve bu duygularını ona her zaman hatırlatacak bir armağan vermek istiyor ne alacağınıza karar veremiyorsanız ismine özel tasarlanan hediye tercih edebilirsiniz. İlk kez baba olan erkeklere özel tasarlanan birbirinden renkli ve şık hediye seçeneklerini nerede bulabilirim diye düşünüyorsanız listemize göz atmalısınız.

 

Taze Babalara Babalar Günü Hediyeleri

 

Since 2016 Baba Tişört

cicegi-burnunda-babalara-ozel-babalar-gunu-hediyeleri-1

İlk kez bu yıl baba olan sevdiklerinize şık ve kaliteli bir hediye almak istiyorsanız ismine özel tasarlayacağınız bu tişörtü tercih edebilirsiniz. Farklı renk seçeneklerine sahip olan tişörtün dilediğiniz renk ve bedenini seçerek hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz.

http://www.buldumbuldum.com/hediye/since-2016-baba-tisort/

 

Yeni Babalara Özel Ürünler

cicegi-burnunda-babalara-ozel-babalar-gunu-hediyeleri-2

Baba olma duygusunu ilk kez tadan eşinize veya arkadaşınıza onu mutlu edecek ufak bir sürpriz hazırlamaya ne dersiniz? Mesajınızla ismine özel hazırlanacak kupa, magnet, Mouse pad veya duvar saatinden dilediğiniz ürünü seçebilirsiniz.

http://www.buldumbuldum.com/hediye/yeni-babalara-ozel-urunler/

 

En Yeni Babalar – Sihirli Kupa

cicegi-burnunda-babalara-ozel-babalar-gunu-hediyeleri-3

Duyguların en güzelini tatmış olan eşinize küçük bir sihir gösterisi hazırlayarak ilk babalar gününü kutlayabilirsiniz. Üzerinde “Yeni Baba 2016” mesajının yer aldığı sihirli kupa içerisine sıcak su koyduğunuzda mesajınızı ortaya çıkaracak ve eşinizi mutlu edecek.

http://www.buldumbuldum.com/hediye/en-yeni-babalar-sihirli-kupa/

 

İlk Babalar Günü Balonlu Bebek Önlüğü

cicegi-burnunda-babalara-ozel-babalar-gunu-hediyeleri-4

Baba olma heyecanını ilk defa yaşayan sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediye tabii ki yine bebeğinizle olacaktır. Bebeğinizin yemek saatlerinde kullanacağı sevimli önlüğü üzerine fotoğrafını ve mesajınızı ekleyerek ilginç bir hediye hazırlamış olacaksınız.

http://www.buldumbuldum.com/hediye/ilk-babalar-gunu-balonlu-bebek-onlugu/

 

İlk Babalar Günü Ürünleri

cicegi-burnunda-babalara-ozel-babalar-gunu-hediyeleri-5

İlk bebeğini bu yıl kucağına alan babalara belki minik bebeği bir hediye veremez ama onun adına siz renkli bir hediye hazırlayabilirsiniz. Kupa bardak, sihirli kupa, magnet, Mouse pad ve HDF çerçeve olmak üzere 5 farklı çeşidi bulunan ilk babalar günü ürünlerinden dilediğinizi seçerek taze babayı mutlu edebilirsiniz.

http://www.buldumbuldum.com/hediye/ilk_babalar_gunu_urunleri/

 

Baba Oluyorum – Sihirli Kupa

cicegi-burnunda-babalara-ozel-babalar-gunu-hediyeleri-6

Baba olmasına sayılı günler kalan erkekler belki daha bebeğini kucağına alıp kokusunu içine çekemedi ama yine de o bir baba. Bebeğini kucağına almak için gün sayan babalara heyecanına ortak olacak minik bir hediye vermek isterseniz esprili tasarıma sahip bu kupayı tercih edebilirsiniz.

http://www.buldumbuldum.com/hediye/baba-oluyorum-sihirli-kupa/

 

İlk Babalar Günü Balonlu Kare Yastık

cicegi-burnunda-babalara-ozel-babalar-gunu-hediyeleri-7

Bebeğini kucağına alıp arkasına yaslandığında ondan mutlusu olmayan eşinize bu keyfini daha konforlu hale getirecek bir hediye hazırlayabilirsiniz. Yastık üzerine bebeğinizin ve eşinizin birlikte çekilmiş bir fotoğrafını ekleyebilir, birlikte uyuyacakları anlar için yumuşacık bir yastık hazırlayabilirsiniz.

http://www.buldumbuldum.com/hediye/ilk-babalar-gunu-balonlu-kare-yastik/

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.