Buluşmadan Önce Telefondaki Mesajları Silen Erkek

Hazır yaklaşıyor sevgililer günü, hazır her şey tam yolunda gidiyorken alacağınız küçük bir hediye bile belliyken ve sevgilinizin size aldığını sevgililer günü hediyesi bile daha sizi şimdiden heyecanlandırıyorken yapacağınız davranışlar kara bulutlar gibi ilişkinizin üzerine çökebilir. Taraflı tarafsız herkesin ortak fikri bir ilişkide kıskançlığın olması yönünde ancak bu kıskançlığın dozu iyi ayarlanmalı, kesinlikle hayata müdahale olarak çevrilmemeli. Kadınlar ya da erkekler ilişkilerinde bu zamana kadar neredeyse yaptıkları tüm saçma sapan davranışları kıskançlık duygusu altında dile getirdiklerinden kıskançlık kelimesini duyan herkes kaçacak yer arar hale gelmiş durumda.

Erkek Mesajları Neden Siler

Emin olun ki kıskançlığın bir ilişkiye zararı yararından çok daha fazladır. Nasıl mı? Erkek arkadaşınızı çok fazla kıskanırsanız bunun şiddeti başka bir boyut haline gelir. Normal hayatına müdahale etmeye başlarsınız ve istersiniz ki sizden başka bir hayatı olmasın. Yapmayın Allah aşkına! Böyle bir şey olabilir mi? Bu kadar kimse kimseye yoğunlaşamaz. Böyle bir yoğunlaşma neticesinde sevgiliniz kendini çok kötü hissedebilir. Evet yanlış tahmin etmiyorsunuz. Mutlaka erkek arkadaşınızın en yakın arkadaşı ona televizyonda gördüğü kadın model hakkında bir şeyler söyleyebilir, yorum yapabilir ya da sevgilinizin yorumunu alabilir. Nasıl ki sizler televizyon yıldızlarının yerinde olmak istiyorsanız bu da normal bir davranıştır. Erkek arkadaşlarınızın elbette kız arkadaşları olacak. İlk okul, orta okul, lise ve üniversite olmak üzere en az dört farklı ortamda hayatını geçirmiş bir insanın her iki cinsten de arkadaşa sahip olması doğal. Herkesi kıskanmanız ilişkinize kesinlikle zarar verebilir. Zaten size değer veren erkek arkadaşınız kiminle görüşüp görüşmeyeceğinin gayet farkındadır. Ona güvenmeyi deneyin. Güvenmezseniz başınıza sıklıkla gelebilecek bir şeyi size söyleyelim. Sizin yanınıza gelirken erkek arkadaşınız tüm mesajları, tüm arama kayıtlarını silecektir. Belki riskli bir hareket ancak sizin bencilce kıskanmanız sonucu sizi mutsuz etmemek adına böyle bir şey yapacaktır. Erkek arkadaşınıza güvenmeyi denemelisiniz.

Ancak olay her zaman bu kadar temiz de olmayabilir. Erkek arkadaşınız oldukça çapkın bir insan ise sizin yanınıza gelmeden önce değil her an o mesajları silecek ve sizin de ruhunuz duymayacaktır. Artık bunu nasıl öğrenirsiniz, dedektif mi tutarsınız yok her an erkek arkadaşınızın yanında mı olursunuz bilemiyoruz ancak en başında erkek arkadaşınızın hal ve hareketlerini incelerseniz iki seçenekten biri mutlaka size en yakın cevabı verecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.