Babalara Özel Tasarlanan Yılbaşı Hediyeleri

Gözünüzü ilk açtığınız andan itibaren her ihtiyacınız olduğunda yanı başınızda bulduğunuz babanızla bir yılı daha geride bıraktınız. Yepyeni yılda birlikte geçireceğiniz güzel günler sizi bekliyor. Peki bu güzel günleri şimdiden kutlamaya ne dersiniz? Yeni yıla girerken geride bıraktığınız güzel günler ve birlikte geçireceğiniz daha nice günler için babanıza küçük bir hediye verebilirsiniz. Babanıza özel hale getirebileceğiniz yılbaşı hediyeleri neler diye merak ediyorsanız, hemen yazımızı incelemeye başlayın.

 

Babanıza Alabileceğiniz Yılbaşı Hediyeleri

 

Kişiye Özel DS Damat Gömlek

babalara-ozel-tasarlanan-yilbasi-hediyeleri-1

Kendisini fazlasıyla özel hissetmesini istediğiniz kahramanınız babanıza işte, günlük hayatta giyebileceği çok şık bir gömlek hediye edebilirsiniz. Üstelik gömleğin yakasına mesajınızı, manşetlerine de isminin baş harflerini işleteceksiniz.

 

Kişiye Özel İsim Yazılı Deri Cüzdan

babalara-ozel-tasarlanan-yilbasi-hediyeleri-2

Babanızın yıllardır kullandığı, her harçlık istediğinizde sizin için mutlaka köşesinde sakladığı parası bulunan cüzdanını yenilemeye ne dersiniz?

 

Yılbaşı Kupaları

babalara-ozel-tasarlanan-yilbasi-hediyeleri-3

Soğuk geçen yılbaşı gecelerinde içini ısıtacak bir hediye vermek istiyorsanız üzerine mesajınızı ekleyebileceğiniz bu kupalardan birini seçebilirsiniz.

 

iDad Tie – iDad Kravat

babalara-ozel-tasarlanan-yilbasi-hediyeleri-4

Sahip olduğu iPhone ya da iPadi elinden düşürmeyen babanız için eğlenceli bir kravata ne dersiniz? Üzerinde iDad yazılı kravata babanız da bayılacak.

 

Kişiye Özel Yazılı Ödül Kupası

babalara-ozel-tasarlanan-yilbasi-hediyeleri-5

Yıl boyunca her gün her an yanınızda olan babanız yılın en iyi babası seçilmeyi tabii ki hak ediyor. Yılın en iyi babası kupasını babanıza hediye ederek onu hem onurlandıracak hem de mutlu edeceksiniz.

 

Erkeğe Özel Tıraş Seti

babalara-ozel-tasarlanan-yilbasi-hediyeleri-6

Yıllardır her sabah kalktığında ilk işi tıraş olmak olan babanıza şık bir tıraş seti armağan edebilirsiniz. Set, tıraş bıçağı, tıraş jeli, tıraş kolonyası, deodorant ve el havlusundan oluşuyor.

 

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Çakmak

babalara-ozel-tasarlanan-yilbasi-hediyeleri-7

Her zaman cebinde ya da çantasında çakmağı bulunan babanıza ömür boyu kullanacağı bir çakmak hediye etmek isterseniz üzerine birlikte fotoğrafınızı bastırabileceğiniz bu çakmak çok şık.

 

Yılbaşına Özel 2li Rakı Bardağı Seti

babalara-ozel-tasarlanan-yilbasi-hediyeleri-8

Dünya meselelerine kökünden çözüm bulduğunuz babanıza yeni yılda birlikte daha nice sofralar kurma temennisiyle rakı bardağı hediye edebilirsiniz.

 

Çılgın Bir Yıl Kare Yastık

babalara-ozel-tasarlanan-yilbasi-hediyeleri-9

Babanızla her şeyden öte çok iyi arkadaşsınız ve düşününce yaptığınız tüm çılgınlıklarda yanınızda onun olduğunu anımsıyorsunuz. O halde bu yılda çılgınlıklarınıza dolu dizgin devam etmeniz dileğiyle ona özel kare yastık armağan edebilirsiniz.

 

Yeni Yıla Özel Fotoğraflı Kanvas Tablolar

babalara-ozel-tasarlanan-yilbasi-hediyeleri-10

Yıl boyunca birlikte geçirdiğiniz güzel anları fotoğraflarla ölümsüzleştirdiniz. Şimdi o fotoğraflarla duvarlarınızı süsleme zamanı!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.