Aşk Acısını Unutturacak Sevgililer Günü Hediyeleri

Hiç olmadık bir zamanda karşınıza dünya tatlısı biri çıkıyor ve aklınızı, kalbinizi, ruhunuzu alıp gidiyor. Eğer bir kalpten diğer kalbe bir yolculuk varsa, sevgi, şefkat ve aşktan geçiyor olmalı. Geçiş izni olmadan ya da parolayı bilmeden bir kalbe girmek öyle kolay değildir.:) Geçiş iznine sahip olabilmek içinde tabi ki, karşı tarafın size duyduğu aşka ve sevgiye ihtiyaç vardır. Kalpler arası geçişte; paralı, kontörlü veya rica minnet hatırı için geçiş sağlanamaz. Ancak ve ancak sizin kalbinizi hissettiğinde hızlıca çarpan bir kalbe geçiş izni verilir. 🙂

Sizin için çarpan birkalp bulduysanız gerçekten Allah’ın sevdiği kuluymuşsunuz. Hele ki, bu kalp çarpıntısı karşılıklıysa değmeyin keyfinize.. Yalnız biraz dikkatli olun. Fazla çarpan kalp zarar verebilir. Allah muhafaza! Aşık oldum diye sevinirken sonu hüsranla bitmesinde..

Bazen öyle birine aşık olursunuz ki, ne yapacağınızı bilemezsiniz. Çünkü, aşık olduğunuz kişi yeni bir ilişkiden çıkmış ve büyük bir aşk acısı çekmektedir. Öyle çok aşık olmuşsunuzdur ki, onun bu halini gördükçe ona sımsıkı sarılıp yaralarını sarmak istersiniz ama bunu yapamazsınız. “Aşağı tükürsen sakal, yukarı tükürsen bıyık” dedikleri bu olsa gerek. Eliniz kolunuz bağlı, size gelmesini beklersiniz. Belki bir gün, kalbinizin onun için nasıl hızla çarptığını hissederde size doğru meyillenir diye bir ümit beklersiniz..

Bir gün çok güzel bir şey olur ve sevdiğiniz sizin gözlerinizdeki sevgiyi, yüreğinizdeki aşk çırpınışlarını görür. Onun, sizdeki ışığı gören gözleri, kalbinizdeki aşkı hisseden yüreği sizin için büyük bir hediye olacaktır. Size doğru bir adım atar ama bir sorun vardır. Eski sevgilisini hala unutamamış ve hala acı çekiyordur. Ona olan aşkınız o kadar büyüktür ki, bir karar verirsiniz ve sevdiğiniz kişiye eski aşkını unutturacağınıza dair söz verirsiniz. Ve bunun için elinizden ne geliyorsa yapmaya çalışırsınız.

14 Şubat’a sayılı günler kala, aşkınız için yapacağınız özel bir organizasyon ve alacağınız anlamlı bir hediye ona olan aşkınızın güzel bir simgesi olacaktır. Hem böylece, ona eski sevgilisinden kalan anılarını unutturup yeni anılarda sizinle olması için bir fırsat sağlamış ve onun için özel bir kapı açmış olursunuz. Açtığınız bu kapıdan girecek ve mutluluğa doğru sizinle birlikte ilerleyecektir. Bundan hiç şüpheniz olmasın, uğraşlarınızın sonucunu iyi bir şekilde alacaksınızdır. Sevgilinize aşk acısını unutturacak olan sevgililer günü hediyeleri aldığınız için bunu hak ettiniz. 🙂

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.