2017 Yılbaşı Hediyeleri Ahşap Defterler

Tertemiz bir 365 güne merhaba demenin mutluluğunu, tercih edeceğiniz yılbaşı hediyeleri ile sevdiklerinize de hissettirmeye ne dersiniz? En çok sevilen ahşap defter modellerimizle değer verdiklerinize unutamayacakları bir sürpriz yapabilirsiniz. Tamamen kişiye özel olarak hazırlanan defter ürünlerimizi ister sevgilinize, ister annenize ya da dostlarınıza gönül rahatlığıyla hediye edebilirsiniz.

Yılbaşı temalı tasarımlarımız olduğu gibi, aşık çiftlere özel olarak hazırlanan romantik tasarımlarımızın da bulunduğu ahşap defterlerimiz yılbaşında en çok tercih edilen ürünler arasında bulunmaktadır.

 Yılbaşında En Çok Satan Ahşap Defter Modelleri

Kalpli Ahşap Defter

2017-yilbasii-hediyeleri-ahsap-defterler-1

Sevgilinize yeni yılda unutamayacağı bir jest yapmaya hazır mısınız? Kalpli tasarımıyla büyük beğeni kazanan ve üzerine isimlerinizi yazdırabildiğiniz bu ahşap defter ürünümüz sevgilinizin kalbini tam 12’den vuracak.

 

Harfli Ahşap Defter

2017-yilbasii-hediyeleri-ahsap-defterler-2

Hediye edeceğiniz kişinin isminin baş harfini yazdırabildiğiniz ahşap defter, sizi temsil edecek en kullanışlı hediyelerden biri…

 

Kral Öğretmenlere Özel Ahşap Defter

2017-yilbasii-hediyeleri-ahsap-defterler-3

Üzerindeki metinleri dilediğiniz gibi değiştirebildiğiniz ahşap defter seçeneğimizi sadece öğretmeninize değil istediğiniz herkese hediye edebilirsiniz. İsimler ve iltifat kısmı metinler güncellenmektedir.

 

Noel Babalı Ahşap Defter

2017-yilbasii-hediyeleri-ahsap-defterler-4

2017 yılına erişmiş olmanın mutluluğunu sevdiklerinize alacağınız hediyelere yansıtmanın tam zamanı! Noel baba, çam ağacı ve hediye paketlerinin olduğu bu tasarım tam bir yılbaşı hediyesi olmaya aday!

 

 

Aşık Çiftler Ahşap Defter

2017-yilbasii-hediyeleri-ahsap-defterler-5

Tercih edeceğiniz hediyenin sevgilinize onu ne kadar çok sevdiğinizi en iyi şekilde temsil etmesini istiyorsanız, isim yazdırabildiğiniz bu ahşap defterlerimizi kaçırmayın!

 

İsme Özel Ahşap Yeni Yıl Defteri

2017-yilbasii-hediyeleri-ahsap-defterler-6

Aşık süper ikililer isme özel olarak hazırlanan bu defteri eminiz ki çok sevecekler. Ahşap defter üzerine isimlerinizi ve dilediğiniz tarihi kazıtmanız mümkündür.

 

İsme Özel Ahşap Yeni Yıl Defteri

2017-yilbasii-hediyeleri-ahsap-defterler-7

Mutlu yıllar dilemek hiç bu kadar mutluluk verici olmamıştı! Üzerine isim yazdırılabilen bu ahşap defter ürünü herkesin sahip olmak isteyeceği orijinallikte! Ahşap deftere sadece hediye alacağınız kişinin ismini değil, yeni yıla dair tebrik mesajınızı da yazdırabiliyorsunuz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.